Lista ocen Saab 900 II Hatchback (49) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hey_ski@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
Z tyłu super. Z przodu wyższe osoby za kierownicą mogą mieć problem z prawym kolanem (centralna konsola jest za blisko). Pasażer po odsunięciu fotela OK. Przy bliskim przysunięciu fotela nieco gorzej. Ja jestem niski (172 cm) i jest doskonale. Ponadto jak ktoś już na tym forum słusznie zauważył bardzo niskie osoby (poniżej 170 cm) za kierownicą mogą mieć problem ze sprzęgłem (fotel kierowcy nie przysuwa się wystarczająco blisko).
~12ab@wp.pl
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
Do tej pory mie miałem zastrzerzeń co do komfortu podruży. Miałem pasażera wzrostu 195cm, siedział zarówno z przodu i z tyłu. No to z tyłu tragedi nie miał, ale wygodniej mu było z przodu. Dla osób niższych badzo dobrze. Auto jest stosunkowo wysokie, tak więc nad głowami jest mnóstwo miejsca. Nie ma w aucie tak drzo przestrzeni jak w Omeg´e B, ale śmiało można go postawić między Vectrą B a Passatem.
~architekt
Hatchback 2.0 Turbo 185KM 136kW
Z przodu standardowa ilość miejsca, każdy się z mieści, a nawet bardzo wysoka osoba znajdzie sobie odpowiednią pozycję za kierownicą. W samochodzie może całkiem komfortowo podróżować 5 osób, chociaż przy maksymalnie odsuniętych przednich fotelach z tyłu robi się już niedużo miejsca na nogi.
~Szymon
Hatchback 2.3 150KM 110kW
Z przodu jest bardzo dobrze, chociaż przydałaby się regulacja kolumny kierownicy na wysokość. Z tyłu jest trochę mniej miejsca, natomiast nie na tyle mało, żeby dłuższa trasa była czymś strasznym dla pasażerów tylnej kanapy.
~marek.lenski@wp.pl
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
bardzo wygodne.mieszkam w hiszpanii wiec mam okolo 2500kl.przez dzien robie okolo polowe trasy i zatrzymuje sie we francji aby odpoczac i sie kimnac.1200km i nic mnie nie boli typu kregoslop czy nogi,poprostu super wygodny
~Tommy
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
Dla duzych nie ma problemu, siedzi sie w pozycji wrecz pollezacej - bardzo wygodnie. Dla osob niskiego wzrostu problemem moze byc kierowanie - fotel moglby sie przysuwac troche blizej... Dla pasazerow przestrzeni pod dostatkiem.
~viadro66@poczta.onet.pl
Hatchback 2.3 150KM 110kW
Jak przy ergonomii - samochód jest dla kierowcy, korzysta na tym rówież pasażer z przodu, jak tym z tyłu się nie podoba, to mogę podwieźć na stację ... (bez przesady - z tyłu też nie jest źle a fotele są nawet bardzo wygodne)
~majmajk@o2.pl
Hatchback 2.0 Turbo 185KM 136kW
Kupa miejsca. Siedzenie kierowcy usztywniane, podnoszone. z tyłu przy wzroście 185cm komfort. Podłokietnik dla pasażerów. Bagażnik ogromny = składane tylne fotele, dzielone. Po silniku największa zaleta.
~jkg95
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
O ile z przodu jest sporo miejsca to gdy ktoś większy zasiądzie wygodnie z przodu to z tyłu zostaje mało miejsca jednak nie jest przeszkodą jechać nim w 5 osób na wakacje.
~MSK
Hatchback 2.3 150KM 110kW
Tutaj również piąteczka z minusem, gdyż jeśli kierowca jest dość pokaźnych gabarytów (jak w moim przypadku) komfort jazdy osoby siedzącej tuż za nim drastycznie spada.
Saab 900 II Hatchback