Lista ocen Seat Altea (195) - Całokształt

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarson
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Całokształt oceniam pozytywnie, chociaż szukając samochodu nie brałem w ogóle pod uwagę Seata Altea, to bardzo szybko się przekonałem. Głównie chodzi o wygodę, zarówno podczas jazdy jak i wsiadania/wysiadania, ponadto według mnie auto naprawdę ładnie wygląda, wiele osób było zdziwionych, że to tak przestronny samochód, bo z zewnątrz wygląda na mniejsze.
~Mariusz T
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto spełnia moje oczekiwania. Kupując je czytałem o hałasie w kabinie ale nie przeszkadza mi to bardzo. Zależało mi na niezawodności i tu trafiłem bardzo dobrze. Auto jest na płycie podłogowej golfa ma fajnie zestrojone zawieszenie (dosyć twardo). Silnik to jednostka, która się sprawdziła i o to chodziło. Części nie są drogie i dostępne.
~walldemaro
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód daje dobre wrażenia z jazdy, super się prowadzi, za moc i skrzynię DSG pochwała, automat jest niesamowity. Pod maską czasami 170KM przydało by się. Bagażnik nie jest pakowny jak myślałem, do Zafiry się nie umywa. Wygląd auta b.atrakcyjny, dobrze się prezentuje. SERWISY fatalne, a turbo wadliwe i po regeneracji znów się psuje.
~Sproket
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Witam .Polecam ten samochód wszystkim którzy mają małe dzieci a nie chcą jezdzić vanem który pali jak smok. Autko było by super gdyby nie wyciszenie!!!Tu Panowie z SEATA dali ciała. Jeżdziłem wcześniej Peugeotem 406 -tam w porównaniu do ALTEI było bardzo cicho.Ale poza tym rewelka -zgrabny zwarty dający się polubić samochód rodzinny.POLECAM.
~oscar-jc@wp.pl
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
JEŻDZIŁEM LEONEM POPRZEDNIEJ GENERACJI - SUPER SAMOCHÓD CO DO ALTEI JESZCZE NIE WYROBIŁEM W PEŁNI ZDANIA. JEST DROGA , SILNIK MARNY ( CZEMU NIE MONTUJĄ 16 ZAWOROWEGO W LEONIE IDEAŁ ), KILKA MAŁYCH ALE DENERWUJĄCYCH NIEDORÓBEK .JEŻELI KTOŚ ZNA SPOSÓB NA "UCISZENIE SZUMU W BOCZNYCH SZYBACH" BYŁBYM WDZIĘCZNY. JAK DO TEJ PORY NIE ŻAŁUJĘ ZAKUPU.
~Piotrek
XL 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto bardzo przyjemne pod każdym względem wyróżniające sie z pośród tłumu minuvanow. Bardzo przyjemnie sie nim jeździ jednak z moim silnikiem słabsze myśle ze są za słabe... Szwagier ma xl w dieslu 105 koni i już trochę autku brakuje... Uwaga auto z manualna skrzynia biegów której nie można niestety zaznaczyć w ocenie...
~4drive spon.sor@interia.pl
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Doskonałe auto dla Tatuśiów lubiących się wyróżniać na ulicy! Altea ma "zadziora",którego brak np:bliźniaczemu VW PLUSowi,czy C-MAXowi.Świetnie jeździ i wygląda.Polecam dobrze wyposażone egzemplarze.Mogałby mieć większy bagażnik,ale jak ktoś ma więcej do wydania i po3ebuje większego kufra,polecam XL(dla nas na razie za drogi).
~paweł
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Jestem bardzo zadowolony, obecnie zastanawiam sie nad samochodem dla żony (w Alteii XL czuje się bardzo dobrze) ... i chyba kupimy druga Altę XL lub wersję krótszą lub Toledo ... róznią się tylko wyglądem ... i wielkością bagażnika ... Oglądalismy Toyotę Corollo Verso, Citroena C4 Picasso ... i chyba będzie drugi Seat...
~Radek
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Autko bardzo ładne z zewnątrz. W środku - tandeta. Marnej jakości plastiki. Kiepski materiał na kierownicy - brrrrr. Ogólnie - 10 letni fokus, któego jeszcze trzymamy robi w środku o niebo lepsze wrażenie. Poza tym głośny silnik. Mam nadzieje, że zrekompensuje się niezawodnością. Bardzo funkcjonalne nadwozie.
~zadra
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochod niezawodny w kazdym calu. Bezawaryjny, (w miare) ekonomiczny,dynamiczny a do tego efektowny. W mojej Altei w skutek niedopatrzenia serwisantow pasek rozrzadu wymieniony byl po raz pierwszy przy przebiegu 160000km i nic sie nie wydarzylo! Naprawde polecam to auto kazdemu,ja jestem z niej ogromnie zadowolona.