Lista ocen Seat Cordoba III (103)

~Paweł
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Zawsze mogłoby coś być lepiej, ale ogólnie jestem zadowolony z tego samochodu. Jeżdżę, nic się nie psuje, wygląda dobrze, bagażnik bardzo duży (485 litrów), porównywalny z kombiakami, sporo miejsca w środku.
~Enkidu z Krakowa
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Jest to moje pierwsze auto, jakim przyszło mi jeździć po otrzymaniu prawka. Autko jest bardzo dobre dla początkujących kierowców. Nasz egzemplarz jest kupiony z salonu, jak na razie nie zamierzamy się go pozbywać, gdyż jest stosunkowo bezproblemowy, zaś koszty serwisowania są umiarkowane. (przy zachowaniu dobrej jakości olejów, filtrów, części itd.)
3,7
~aro
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Kupiłem autko nowe w salonie. Najbardziej jestem zadowolony z jego sportowego charakteru (czerwone podświetlenie jest super). Seat Cordoba jest bardzo atrakcyjny wizualnie i jeszcze długo nim będzie. Jego design był pionierski, jest wzorem dla innych marek. Natomiast serwis i obsługa to największa klapa. Jest bardzo dużo negatywnych opinii o dilerze Seata i ja się do tego przychylam. Nawet nie wiedzą ile tracą, nie kupię już nigdy Seata, czas...
~Mariusz
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Piękne auto na zewnątrz w środku na odwrót nudne plastiki. Proponuję trochę chromu lub drewna jak kto woli . To naprawdę poprawia wygląd.Spodziewałem się jednak czegoś więcej.Muszę jadnak powiedzieć że przy tych pieniadzach miałem do wyboru skodę fabię?opla II strasznie oklepane i nudne auta.Opisuję tu myślę rzetelnie wady i zalety i nadal po roku kupił bum ten sam model-poprostu mi się bardzo podoba.
3,6
~Łodzianin :)
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Auto bardzo mi sie podoba sportowy wyglad kurcze zaluje czasem tego ze nie kupilem tego 100 konnego no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma . Polecam Seata Cordobe autko rodzinne dobrze na jadze po miescie ujme to tak zwinne :) jezdze po lodzi to wiem cos o tym, a i na trase jest ok czasem sie mecze przy wyprzedzaniu bo nie ma tego zapasu mocy no to zawsze pozostaje pociagniecie go na obroty i daje rade :) DAJE 4+
~RAD
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
trochę za wysokie, trochę za wąskie, trochę za twarde, silnik trochę za słaby, design kokpitu - taki sobie ale poza tym zupełnie niezłe auto; spokojna jazda jest przyjemnością; drogi trzyma się jak przyklejony; bagażnik pojemny (485 l w tej klasie to przyzwoity wynik); bardzo dobre oświetlenie; rewelacyjny centralny zamek (z dodatkową blokadą rygli zamków); przy tym wyposażeniu (cool+) w zasadzie niczego mu nie brakuje
2,2
~slokaw
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Moja ocena ma charakter porównawczy. "Marką", do której porównuję swój samochód jest Polonez Atu +. Jeździłem nim przez 7 lat. Niestety Seat Cordoba to samochód wykonany bez dbałości o szczegóły. Serwis centralny i krajowy importer przyjął strategię ukrywania się przed klientem i nie chce (nie jest w stanie) sprawie usuwać usterki . Oczekiwanie na naprawę to nierzdko kilka miesięcy. Fachowość lokalnych serwisów pozostawia wiele do życzenia.
3,7
~PhilipeQ
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Auto jest przestronne i nieźle wykonane. Doskonale sprawdza się w mieście.
2,8
~Dzikus
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Jedyny plus jaki posiada to auto to duzy bagaznik. Zepsulo sie juz chyba wszystko, co mogla, a nie w zeszlym roku tez tak myslalem i przed chwila wydalem kolejne 2 tysiace na naprawy. Auto zakupilem przy oryginalnym przebiegu z polskiego salonu 67tys, przejezdzilem nim 2 lata robiac tylko 14tys km. Wymienione kompletnie zawieszenie poczawszy od tulejek poprzez amortyzatory na sprezynach skonczywszy. Wymieniony alternator, cewki zaplonowe,...
Dziennik kosztów dla Seat Cordoba III
5,6
6,8
7,9
2,9
~kris4724
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Do tego żenująca jakość obsługi w ASO ( ukradziono mi koło zapaowe ) podczas naprawy blacharskiej