Lista ocen Seat Ibiza I (86) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~"Jurek" Zielonka
Hatchback 1.5 90KM 66kW
W lato bylo czuc chlodne powietrze jak sie zamknelo szyby i wlaczylo nawiew ale w zime horror. Silnik strasznie wolno sie nagrzewal co sprawialo ze bylo zimno w srodku a szyby ciagle zaparowane. Ale i na to sa sposoby. Odpinamy atrape i wkladamy kawalek tektury. Proste i skuteczne.
~rebiszki@op.pl
Hatchback 1.5 85KM 63kW
sprowadziłem go z nimiec poprzedni własciciel nie dbał o płyn inawaliło mi ogrzewanie nagrzewnica była cała zabita dostęp do niej i łatwosc demontazu i montazu zszokowały mnie ale teraz jest rewelka chociaż w zimne dni szybko auto sie wychładza
~eosrulez
Hatchback 1.5 i 89KM 65kW
Chłodzi w gorące dni pomimo braku klimatyzacji, a w zimne nagrzewa - w aucie robi się mini sauna. Dodatkowo, odpowiednio - odparuje szybę z przodu bez problemu, a podgrzewanie tylnej działa bardzo szybko i także bez problemów.
~dijkstraa
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
kiepskawo chodzi podzial nawiewu, "przelaczniki" sa suwane, lepsze by byly okragle, dmuchawa nie jest moze rewelacyjna ale dmucha przyzwoicie - znaczy sie dmuchala, teraz troche sie wysyouje silnik. dosyc dlugo sie nagrzewa
~gnr@interia.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
auto szybko sie nagrzewa, w zimie nie ma problemu, jak paruja szyby to tylko na chwile, przynajmniej te przednie. Klimatyzacji nie ma wiec albo otwieramy okna, albo zimne powietrze na full.
~TheDiscoFan
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Wentylacja średnia, moja niestety była trochę zepsuta, wloty \'luźno\' ruszały się, z tylną szybą miałem troszkę problemów ale wybaczam to, z uwagi na wiek samochodu.
~Ibiza
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Brakuje klimy w gorące dni.W zime szybko sie grzeje troche trzeba czekac na odparowanie przedniej szyby,ale to z powodu głupiego umieszczenia dmuchawy(na zewnątrz)!
~swistaczek87
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Mankamentem tego auta były łożyska silnika wentylatora, co sprawiało że wentylator wył. Ogólnie wentylacja i ogrzewanie zimą nie najgorsze 7/10.
~Jaco (tel. 888927566)
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Wentylacja jest dobra. Szybko odparowywuje przednia szyba, a auto całkiem sprawnie się nagrzewa. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na termostat.

Usterki Seat Ibiza I

Seat Ibiza I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~misiek_rakieta@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
czy wam też snieg zatyka wlot nawiewu??? do tego długo się nagrzewa, ale potem jest nieżle, w lato jest naprawdę chłodno, i to bez klimy