Lista ocen Seat Ibiza I (80) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eosrulez
Hatchback 1.5 i 89KM 65kW
Jak to w takim aucie, które nie jest sportowe i wiekowe - jest nawet ok, jak odpowiednio człowiek nabiera prędkości, to czepialscy nawet zniosą, ale jak się zrywa i ciągnie jak na wyścigu, to takim może się nie spodobać podróżowanie tym pojazdem. Dla głodnych dźwięków rodem z WRC - polecam obciąć tłumik na środku, albo samą rurę puścić - zamiast tłumika środkowego. Wtedy dźwięk jest naprawdę "imponujący".
~crx
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Dobre silnika prawie niesłychać chyba ze mu depniesz to słyszysz piekny pomruk wtrysku!!! Gorzej jest z tymi zasranymi plastikami które skrzypia co mnie doprowadza do szału ale wtedy głosniej daje radio i jest ok!!!
~Elvis18
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Jak jade 100 km/h to jest cicho ale pozniej robi sie glosniej i oceniam to na plus! poniewaz czuc sportowy charakter tego auta a silnik milo mruczy poprostu piekny dzwiek nie taki jak w duszacych sie golfach itp
~Ibiza
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Do 120 jest nawet cicho,potem szum daje o sobie znac przez szyberdach oraz przednią szybe,silnik też odzywa sie około tej predkości ale mozna nawet powiedziec ze dosc przyjemnie!!Przy wolnej jeżdzie do 50 wogóle go nie słychać!
~Spider
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Silnika z zwyklym filtrem powietrza malo co slychac, ale gdy zdecydujemy sie na zamontowanie filtra sportowego samochód przy mocniejszym wcisnieciu pedalu dacu chodzi bardzo glosno (ale czystym basem ).
~Cornolio
Hatchback 1.5 i 89KM 65kW
jeśli ktoś ma sportowe ąspiracje to wyciszenie mu nie potrzebne (u mnie muza zagłusza silnik ale lubie se posłuchać czasami pracy silnika dla mnie ona jest piękna)
~Gwiazdor
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
klekot w kabinie straszny , choć na zewnątrz go prawie nie słychać. Wieczorem przy pustych ulicach słyszysz każdy " oddech " tego auta . no ale cóż , w końcu to ma 12 lat
~Jaco (tel. 888927566)
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Wyciszenie fabryczne jest dobre. Ja jednak postanowiłem polepszyć osiągi i wyrzuciłem końcowy tłumik i założyłem sportową końcówkę. Osiągi są lepsze i jest głośniej.
~domel914@wp.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Jeżeli jest sprawny i nie dziurawy tłumik to jest dośc cicho.Wiadomo na lichej drodze będzie słychac różne odgłosy ale to normalne w 15 letnim aucie.
~dymitr00
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
wyciszenie... co??? nie jest cicho - z przodu silnik z tyłu - amortyzatory i półka wsadzimy jeszcze głuchego pasażera na tył i jest problem...