Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1993-1999 (95) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jeśli nowy nie kosztowałby 42 tys tylko 30 - 32 tys byłby chyba najepiej sprzedającym się samochodem tej klasy - tyle też to marża Dealera i opłaty więc - trzeba wykosić salony i będzie spoko. Serwis drogi ale oni tylko na tym mogą się dorobić... roboczogodzina 80 zł - skandal - na szczęście po upływie gwarancji serwis robiłem sobie sam w garażu - wjechałem na kanał zmieniłem olej i filtr oleju oraz dwa filtry powietrza i paliwa co 15 tys km -...
~tomo24@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
ja kupiłem seata w polsce od pierwszego właściciela. i jestem zadowolony. udało mi sie go tani kupic . 16300 zł jak za auto które jeszcze niemiało pięciu lat to bardzo dobra cena. a to było jeszcze przed wejściem polski do uni europejskiej kiedy to auta potaniały jak wszyscy zaczeli ściągać sobie auta z zagranicy.
~Wojtas
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Niestety uważam, że kult Volkswagenów jest w Polsce zbyt duży, co się przekłada na ceny. Trochę za drogie. Pytanie, czy kupiłbym to auto jeszcze raz: Tak, tylko dlatego, że cena była super wyjątkowo okazyjna. W tych kwotach, jakie są na giełdzie, absolutnie, zdecydowanie NIE!
~erhaminus@o2.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
jestem przekonany, że jest to lepsza oferta niż porównywalne peugeoty/citroeny i tym podobne wynalazki z porównywalnego okresu, jednak jak na mój gust jest... zbyt mały; do miasta jako drugi samochód się świetnie nadaje, jednak nie jako jedyny samochód w rodzinie
~glomar02@op.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
szkoda że na drzwiach jest tyle plastiku ale ma to też swoje zalety! tapicerke bardzo łatwo można wyczyścić nie to co w nowszym modelu. rodzice mają cordobe z 2002 roku i tapicerka na drzwiach już była wymieniana (na gwarancji!!!!!) z powodu odbarwień przy klamkach.
~niunio88@tlen.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Czego mozna oczekiwać więcej po samochodzie w tym przedziale cenowym! Moim zdaniem jest bardzo dobrze! Za auto zapłaciłem 6 tys. co prawda luksusów w srodku nie ma, ale wsiadam i jade nie martwiąc sie o nic.
~Castendeuch
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Cena w sotsunku do jakości i oferowanego wypowiedzenia jest godną rozważenia ofertą, wartą polecenia dla kogoś, kto szuka ładnie się prezentującego, w miarę niedrogiego i mało awaryjnego autka.
~Przemas, student 20l!
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jeśli będzie dalej bezawaryjny to będzie dla mnie bardzo dobry zakup! Więc polecam, za te pieniądze to chyba nic ciekawszego się nie kupi! Chyba że ktoś lubi grzebać się w smarze!
~mikuzz@net.e.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
sam nie wiem - w każdym razie po roku od zakupu nie żałuję go i nie wiem, dlaczego Ibizy (Seaty?) aż tak tracą na wartości (wydaje mi się, że więcej niż większość innych marek)
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza II Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
8,8
~adam
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Spędziłem sporo czasu na wyborze auta i uważam, że w tym segmencie cenowym raczej ciężko o lepszego konkurenta. Bardzo dobry stosunek jakość/cena
Seat Ibiza II Hatchback