Oceny Seat Ibiza II Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-1999

Seat Ibiza II Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Ibiza II Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-1999

~the_ozyrys
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobre autko na poczatek, oszczedne, niezawodne, bardzo przyjemnie sie jezdzi, idealne dla kazdego, kto lubi sobie pojezdzic, i spokojnie, i dynamiczniej... Co prawda nie podskoczy sie do benzyniakow na swiatlach, ale jak kogos ruszanie z piskami na wyscigi nie bawi (np. mnie) to coz... Szczegolnie, ze jak bedzie dosc miejsca, zebym docisnal turbo na 3-ce, to wiekszosc benzyniakow uslyszy tylko dzwiek przypominajacy przelatujaca obok...
~mr_grim@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
mowi sie ze seaty to ubozsi kuzyni volkswagena. moze i cos w tym jest ale ja roznicy nie czuje. jesli komus niezalezy na znaczku a tylko na dobrym samochodzie to polecam ibize ze wszystim wymienionych powyzej powodow. jak komus bedzie brakowalo miejsca w bagazniku ktory jest raczej na potrzeby dwoch osob to niech pomysli o cordobie. to samo auto tylko w sedanie.
~Miro. m.jastrzab@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto kupilem w Niemczech od 1 wlasciciela. Wczesniej jezdzilem tylko benzyniakami,a teraz po przesiadce do Tdi juz nie chce innego silnika. Nastepne tez musi byc Tdi z grupy VW. Jesli ktos ma zamiar kupic takie auto to szczerze polecam!
~kulles@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Co tu dużo mówić szybko startuje i szybko sie zatrzymuje (ABS) mało pali ładnie wygląda ogólnie jestem bardzo za i bardzo duży plus za Aso Seat Lech Szymczyk i pana Arkdiusza który szybko rozwiązywał moje problemy.
4,1
~skypaul
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Troche twarde zawieszenie ale to sportowe autko tylko drogi są do kitu, silnik dynamiczny i oszczędny, jak na tę klasę samochód dość wygodny.W ciągu 5 lat eksploatowania nie wystąpiły żadne poważne usterki.
~master
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
za ta kasę, jaką za NIĄ dałem nie moge nic zarzucić, teraz tylko przez zimę musi troche pochodzić żeby silnik pracował taj jak ma pracować. Ale zapala za każdym razem, nawet podczas mrozów kiedy to inne benzyniaki maja problemy
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza II Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
2,9
~WujcioAA
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Małe dość zrywne auto. Idealne dla kogoś, kto świeżo zdał prawko. Łatwy w naprawach i oszczędny. Komfortu raczej nie uświadczysz.
~pootin
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
godny polecenia jesli szukasz auta z tego segmentu
~nwk011@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto dla osób młodych lubiacych dynamiczna jazde, ale jednocześnie ekonomiczną. Dla osób ceniących ładny wygląd i prezencje auta. Ogólnie dla ludzi znających sie na samochodach.
3,7
~Grigorij35
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobre auto (jako pierwsze i w cenie ok 12'000 zł)
Seat Ibiza II Hatchback