Lista ocen Seat Ibiza III 1.9 TDi 101KM 74kW 2001-2008 (46) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~p.m10@wp.pl
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Klimatronik sprawuje się bardzo dobrze, z czasem tylko czasami coś zaczyna stukać w okolicach wentylatora i klapek ustawiających przepływ powietrza. Silnik szybko się nagrzewa (a w dieslach nie jest to normą) i w zimę ogrzewanie jest świetne. Klima jest szczelna, przy regularnym używaniu nie śmierdzi. Wyloty okrągłe powietrza łatwo regulować. Ja sobie jeżdżę z klimą na Auto i z temp. na 19st.C. i jest to optymalne ustawienie. - weryfikacja po...
~ibizon
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Jak to diesel, musi chwile pochodzić, żeby puścił trochę ciepłego powietrza do środka. Mam wersję z clamatronikiem i swego czasu wysiadła dmuchawa i przerywnik, za naprawę w niezależnym zakładzie zapłaciłem około 600zł, gdyby była tam klima manualna spokojnie zmieściłbym się w połowie tej kwoty.
~slartibartfast@gazeta.pl
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Silna turbina, dobre kierownice powietrza. Ciepełko zaczyna się prędko. Zetknąłem się kiedyś (hyundai pony ´91) z możliwością ustawienia biernego (nie grzanego) nawiewu dla kierowcy. To było dobre. W Ibizie jest pełna jednostrefowość ;)
~Darekktm
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Tutaj mam problem z klimą i nawiewami. Słaby wiatraczek który dmucha na 4 tak jak na 2 w normalnych autach. Klima też coś średnio funkcjonuję ale jest to do naprawy ocena napewno się jeszcze zmieni.
~postny
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
nawiew na szyby działa extra rano, jak jest zimno. Poza tym, wszystko, cały nawiew idzie przez klimatronik i to jest upierdliwe. W starszych autach był normalnie nawiew od silnika lub chłodnicy, to było ok.
~Patriko
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Mam Climatronic i nie jestem aż za nadto zachwycony. W czasie dużych upałów ledwo co sobie radzi. Jakoś jej to wychodzi ale bez superlatyw. Nie jest źle, ale widziałem już wydajniejsze klimatyzacje.
~Adam
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
W moim przypadku w zimie troszkę zajmuje, by się rozgrzał, trzeba przejechać około 7km. Klimatyzacja umarła :D Natomiast sam klimatronik bardzo przyjemnie utrzymuje zadaną temperaturę.
~Tomek
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Auto bardzo długo się nagrzewa. Jest to bardzo denerwujące w zimie, kiedy trzeba rano szybko gdzieś pojechać. W lato \"elegancja francja\" Climatronic dmucha aż miło.
~COOL
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Automatyczna klima - ok. Ale ogrzewanie w zimę dopiero po 20 min jazdy robi się w aucie troszkę cieplej (strasznie marznę). Silnik osiąga temperaturę pracy 90 C po 30,40 min....
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza III 1.9 TDi 101KM 74kW
~Adam
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
W zimie jeszcze nie użytkowany, ale za to w 40-stopniowe upały, miły chłodek pojawia się gdzieś po kilku minutach. Dla eskimosów można ustawić naprawdę niską temperaturę! ;)