Ocena kierowcy - Seat Toledo II

farras, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 2004
Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2004 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : uszkodzony przewód elektryczny oraz zawór ERG powodowały znikanie turba oraz wyświetlanie wielu błędów,po naprawie wszystko jest ok
Silnik : nagły przyrost oleju w silniku,grubo ponad max!okazało się że tanknołem paliwko z dużą ilością BIO! wymieniłem olej i tankuję tylko na renomowanych stacjach olej już nie wzrasta:)
silnik pracuje równo,110koników daje pewność przy wyprzedzaniu
wszystkie biegi wchodzą bez problemu:)
twardawe zawieszenie+dobre opony=idealna przyczepność.Na poprzecznych nierównościach trochę podskakuje
do przodu i na boki ok,zaraz po zakupie założyłem czujniki cofania:)tolek nosi ślady wielu cofnięć na zderzaku,wolałem tego uniknąć:)
wszystko na miejscu,pełna elektryka działa tak jak powinna:)
klimatronik sprawdza się doskonale,w czasie deszczu po dłuższym przestoju szyby w krótkim czasie są odparowane.
hmmm... dla mnie kierowcy,183cm zajęcie wygodnego miejsca za kierownicą nie stanowi problemu ale już za mną wygodnie jest dla osób mających co najwyżej175cm
jeśli ktoś nie lubi klekotu to niech sobie kupi benzyniaka:)zimny na biegu jałowym klekocze,podczas jazdy jest cicho tak do ok170km/h często jeżdżę A4 ustawiam tempomat na 140 i spokojnie można radia słuchać..
na trasie tak od 120km/h trochę ponad 5l,przy prędkości 150-160 jakieś 7l,trasa Oborniki wlkp-Kraków między 90-150km/h wyszło 5,3 l
jak na polskie zarobki to auta powinny kosztować max 15tyś:))

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

6,4