Lista ocen Seat Toledo III (116) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DER
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Informacja dla tych, którzy słysza czasem stuki z wentylacji (słychać je w okolicach kolumny kierowniczej), to ponoć silnik wentylatora. Teraz zacytuje Panią z serwisu Seata w Poznaniu: "Możemy wymienić, ale nie spasujemy plastików z powrotem tak jak fabrycznie" To po co serwis. Leszcze. Nie wiem jak w innych miastach ale serwis Seata jest "dziwny"
~KOS
Sedan 1.6 102KM 75kW
Grzeje i chłodzi wtedy kiedy trzeba. Już po przejechaniu 2 km daje się odczuć przyjemny \"klimat\". Dwustrefowy climatronik to dobry wynalazek. Nawiewy z tyłu bardzo pomocne w szybkim ogrzewaniu i chłodzeniu autka. Szyby szybko odparowują.Funkcja odmrażania szyb rewelacyjnie szybko odmraża przednią szybę
~Karol
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
climatronik sprawuje się doskonalne, regulacja dwustrefowa, pasażer i kierowca mogą cieszyć się indywidualnie ustawianą temperaturą, nawiew na tylne siedzenia pod fotelami kierowcy i pasażera- super sprawa w gorące dni- wielka ulga dla pasażerów
~Krzysiek z Wrocławia
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogrzewanie na medal. Z klimą mam pewne wątpliwości czy wszystko jest ok. Serwis mówi że jest. Z nawiewów leci zimne powietrze, a w trybie auto w kabinie trudną jest osiągnąć zadaną temperaturę. Jest to szczególnie odczuwalne w słoneczne i ciepłe dni.
~hig@tlen.pl
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Mam go dopiero 3 miesiące ale klimatronic OK. Wentylatory na wysokich obrotach piszczą, ale podobno tak mają. Grudzień 2008: ogrzewanie przy minus kilku OK. Czerwiec 2009: bywało i bardzo mroźno tej zimy, ale ogrzewanie dało radę Marzec 2010: nadal ok
~Ninja
Sedan 1.6 102KM 75kW
hmm - przy przebiegu ok 5000 km popsuło się ogrzewanie tylnej szyby - do dziś nie naprawione (serwis dwukrotnie poinformował mnie że jakieś urządzenie im się popsuło i nie mogą mojej usterki naprawić). reszta OK - bardzo wydajna nagrzewnica i klima
~Marcin
Sedan 1.6 102KM 75kW
Problem czasem z parowaniem przedniej szyby na postoju. W standardzie przycisk do automatycznego odparowywania szyby i to działa błyskawicznie, ale włącza się klima (zazwyczaj w ziemie).
~michu2606xyz
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Grzeje szybciutko i skutecznie, nawiew na przednią szybę z powodzeniem zastępuje jej grzanie. Klima aż za dobra - po postoju w pełnym słońcu pękła mi deska rozdzielcza po włączeniu klimy...
~mjareq
Sedan 1.6 102KM 75kW
Duży plus to funkcja szybkiego nadmuchu na szybę przednią. W mojej wersji klimatyzacja automatyczna dwustrefowa, która skutecznie działa. Jest nadmuch na nogi dla pasażerów jadących z tyłu.
Dziennik kosztów dla Seat Toledo III
6,8
9,1
~Krzysztof
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Tu nie bede sie rozpisywał wiele jest doskonale pomimo ręcznej klimatyzacji dalje sobie spokojnie rade nawet w najgorsze upały w aucie jest przyjemnie. Ogrzewanie też jest rewelacyjnie :)