Lista ocen Seat Toledo III 2.0 FSI 150KM 110kW 2004-2009 (12)

4,1
~inflator@o2.pl
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
bardzo dynamiczny i elastyczny. W połączeniu z automatyczną skrynią DSG majstersztyk. Kierowca naprawdę cieszy się i nie absorbuje się niepotrzebnym "wachlowaniem" :) (Silnik)
~seaciak
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Auto rodzinne z ojcem o sportowym zacieciu. Dodam tu kiedys swoja ocene po 50.000km. Po 21.000km jestem wiecej niz zadowolony. Czy polecam zakup? Absolutnie i zdecydowanie: TAK!!!
~ms
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Auto jest inne niż się wszyscy spodziewali po nazwie Toledo. Z tego chyba powodu wizualnie nie każdemu się spodoba.
3,8
~tirlik@vp.pl
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Wcześniej jeździłem Zafirą i było ok. Ten samochodzik w zasadzie kupiłem przez przypadek i jestem miło zaskoczony. Coś jest prawdy w tym powiedzeniu niemiecka solidność i hiszpański temperament. Szczególnie polecam jazdę po niemieckich autostradach wtedy można poczuć jego temperament i zużycie !!! paliwka. Gdyby poprawić widoczność całkiem dobrze wypada.
~tomasz
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
B.dobra dynamika na autostradzie przy zachowaniu ciszy w kabinie. (Silnik)
~MarekW
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Kawałek silnika jak na tej wielkości auto. Pokazuje się z dobrej strony raczej na trasie lub lepiej na autostradzie. W mieście ma spokojną naturę. Praktycznie niewrażliwy na obciążenie, górki itp.-fajna cecha. (Silnik)
~mm
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
zadowolenie 200%, minus to paliwo, ale to juz indywidualny wybór, jak dla mnie do przeżycia;) ogólnie polecam jak najbardziej! wszyscy znajomi są zachwyceni ilością miejsca przód/tył dlatego nadaje sie bez dwóch zdań na auto rodzinne:) pozdrawiam mm
~michals
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Revelacyjna elastyczność jak na benzynówkę,przyjemny dźwięk w zasadzie słyszalny po otworzeniu szyby. (Silnik)
~J.O.
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
To pierwszy samochód gdzie pasażerowie z tyłu nie są w gorszej sytuacji niż pasażer z przodu/ na tylnej kanapie wygoda tylko dla 2 osób/. Po prostu, nogi mają opuszczone i siedzą wygodnie . Podłokietnik to inna bajka, planowali go chyba dla orangutana. Musiałbym mieć łokieć tam gdzie mam nadgarstek żeby wygodnie oprzeć na nim rekę. (Ergonomia)
Dziennik kosztów dla Seat Toledo III 2.0 FSI 150KM 110kW
10,1
~ari
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
dużo pali zwłaszcza w zimie po mieście przy niskich przebiegach. na trasie schodzi dobrze poniżej 9l. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )