Ocena kierowcy - Seat Toledo III

Umiarkowany, 15 lat temu
Silnik 1.9 TDI 105KM 77kW
Rok produkcji 2006
Seat Toledo III 1.9 TDI 105KM 77kW 2004-2009 - Oceń swoje auto
Inne : Przestronność wnętrza, możliwości przewozowe, jakość pracy zawieszenia.
W mojej ocenie auto jest bardzo ciekawą propozycją na polskim rynku. Za kwotę poniżej 70 tys zł dostajemy duży, praktyczny samochód z bardzo bogatym wyposażeniem i silnikiem diesla pod maską. Do tego według mnie auto może się podobać i sprawia wiele przyjemności z jazdy. Po przebiegu blisko 50 tys km jestem bardzo zadowolony z zakupu tego właśnie modelu.
Elastyczność i przyspieszenie na bardzo dobrym poziomie. Klekot VW-genowskiego diesla jest charakterystyczny, ale w wesji z pompowtryskiwaczami po rozgrzaniu jest akceptowalnie.
Bardzo dobra precyzja, krótkie przełożenia i brak haczenia podczas pracy.
Auto prowadzi się rewelacyjnie szczególnie podczas dynamicznej jazdy. Zawieszenie jest twardo zestrojone.
Do przodu jest ok. Do tyłu trzeba się przyzwyczaić. Czujniki parkowania sprawdzają się rewelacyjnie.
Jak w całej grupie - wszystko pod ręką i na właściwym miejscu.
Klimatronik dwustrefowy działa super zarówno latem jak i zimą.
Auto jest bardzo wygodne i obszerne. 5-cio osobowa rodzina może z powodzeniem jechać na wakacje i nikomu podróż nie będzie \"wychodzić bokiem\". Dodatkowo duży i ustawny bagażnik.
Dla mnie jest ok, ale powyżej 160 zaczyna się robić dość głośno. Tylko, kto u nas tak jeździ ...
Duże auto z niezliczoną ilością nowoczesnej elektroniki pali jak mały miejski samochód - dla mnie rewelacja. Koszty serwisu na normalnym poziomie.
Nie ma drugiej takiej propozycji w tej klasie aut, w tym wyposażeniu i standardzie wykonania.
Przez niecałe 2 lata użytkowania popsuło się kilka detali, które wymieniono na gwarancji (np. lefrektor, podłokietnik, lampka oświetlająca wnętrze z przodu). Dużo tego nie było.
Brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 105KM 77kW [l/100km]