Lista ocen Seat Toledo III (202)

~michu2606xyz
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto wygodne, cholernie duże i nafaszerowane elektroniką w każdym calu. Brakuje tylko alusów do kompletu - ale to nie jest duży wydatek. Oszczędnei w miarę solidne - dla rodziny 2+2 ideał!
~LUKI
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto bardzo udane,pomysłowe,z kontrowersyjnie wyglądającym tyłem,który osobiście traktuje neutralnie.Świetny silnik,polecam podkręcenie w salonie od nowości.Bardzo elastyczny,dobre osiągi.W środku pełen komfort,dużo schowków,miejsca,dobre materiały,ergonomiczność na wysokim poziomie.
~Marcin
Sedan 1.6 102KM 75kW
Generalnie jestem bardzo zadowolony, obecnie zastanawiam się nad zmianą na innego Seata lub Skodę z silnikiem benzynowym, ale jak się okazuje do silników TSI nie ma sensu zakładania LPG. Więc chyba z powodu braku problemów z tym samochodem nie będę kombinował i go zostawiam na przynajmniej rok. Obecnie w cenie 50-60 tyś i tak nie dostanę nić lepiej wyposażonego, niż to co mam.
~P.28l dolnośląskie
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Silnik nie za głośny,elastyczny,mało pali.Mała ilość oleju przy wymianie.Głośny przy rozruchu na zimnie jak większosć Diesli.W tegoroczną zimę przy mrozach dochodzących do minus 30 odpalał za pierwszym razem stojąc pod chmurką (Silnik)
~jatar fhjatar@op.pl
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik działa bardzo dobrze. spkojna równa praca jak to zawsze VW. Audi. Elastyczny. (Silnik)
~Andys04
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Rewelacyjne osiągi. Spalanie na poziomie akceptowalnym dla tej mocy (ostrożna jazda 5,5 przeciętnie 5,8-6,2; dynamicznie 8 ;-)) Troszkę zbyt słabe wyciszenie silnika - szczegółnie przy wysokich prędkościach - może to wrażenie byłego benzynowca, gazownika -one są z klucza cichsze;). Ja jednak się do tego przywyczaiłem. Ten niedostatek rekompensują osiągi. (Silnik)
~jacucho75
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
auto naprawdę zaskoczyło mnie b.pozytywnie. + Na ogromny plus jednostka napędowa o świetnych parametrach (moc, moment obrotowy i spalanie), skrzynia biegów (krótki skok drążka, płynna i precyzyjna zmiana) i układ jezdny ( sztywny, pewny i precyzyjny). 30 tys km bez żadnej, nawet najdrobniejszej naprawy - wyłącznie przeglądy. Największym jednak zaskoczeniem jest POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA - JEST NAPRAWDĘ OGROMY (500l), stąd też ta dyskusyjna sylwetka...
~Graver
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Autko godne polecenia , duzy , rodzinny, wygodny, ekonomiczny, nietuzinkowy z charakterem
~Jarek Pomorze part III
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Kocham to autko i na razie nie ma konkurencji. Byc moze BMW albo Mercedes bylby lepszy, ale nie sadze, zebym sie kiedykolwiek skusil....
Dziennik kosztów dla Seat Toledo III
6,8
9,1
~grom
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Stoję obecnie przed dylematem kupna nowego auta do 100 tyś zł, mam firmę, wiadomo - koszty. Oglądałem kilka (Insignia, passat, monedeo) i muszę powiedzieć, że czuję się w nich jak w klatkach. Lubię mieć sporo przestrzeni nad głową, a taką prócz mojego seata zapewnić mi może jedynie jakiś minivan, a tego typu auta mi się nie podobają i nie prowadzą się tak doskonale jak toledo. Dużo ludzi ma zastrzeżenia do plastików w seacie, a ja muszę...