Lista ocen Skoda Fabia I Kombi (227) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 211 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikołaj
Kombi 1.4 68KM 50kW
Trochę skrzypi szczególnie w niskich temperaturach często palą się żarówki świateł mijania awaria automatu stopu i tyle...
~Enzo
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
dramat. Bez przerwy coś się psuło, żarówki w światłach przednich wymieniane chyba ze 4 razy, rozlazła się roleta w bagażniku
~Ralph
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
Gdyby nie zyczliwosc kogos kto obrysowal mi auto wokolo - niszczac piec elementow - nie wiedzialbym co to naprawa.
~Jarek B. z Myslowic
Kombi 1.4 68KM 50kW
bez problemow, tylko lekki przeciek wody przez lusterko boczne i zalewanie centtralnego zamka, szybko usunieta usterka i po sprawie
~Nikodem
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
Z drobiazgów najczęściej padają przednie żarówki, linka hamulca ręcznego oraz cewki zapłonowe.
~antyskoda
Kombi 1.4 68KM 50kW
najgorsze auto jakie miałem sypie się zawieszenie łożyska sprzęgło nie kupujcie lepsza dacia czy fiat
~wojtek
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
Żadnych poważnych usterek przez 3 lata nie miałem, wszystko wynikało z normalnego użytkowania.
~Slawo
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
2 podnośniki szyb, wyciek oleju z przegubów, czujnik stopu i pewnie jeszcze kilka rzeczy, ale nie pamiętam.
~Rj
Kombi 1.4 80KM 59kW
Przednie hamulce potrafią złapać żwir pod koniec zimy, wtedy jazda jak pociągiem z zaciśniętymi hamulcami
~Gadom
Kombi 2.0 115KM 85kW
Ogólnie nic nietypowego się nie zdarza. Wymagany dobry egzemplarz. Lampy matowieją i w sumie to tyle.
Skoda Fabia I Kombi