Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.4 16V 75KM 55kW 2001-2008 (57) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mblawyer@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Świetny samochód za stosunkowo niewygórowaną cenę. Za 35 tys. 5-cio drzwiowe auto, metalic, 2 airbagi, ABS, wspomaganie, regulowana kierownica, radio, opony zimowe, autoalarm. Wszystkie porównywalne auta z takim wyposażeniem były dużo droższe. Komfort jazdy idealny dla kogoś kto nie ma przewrócone w głowie. Szybki, zwrotny, łatwo parkuje, solidny. Naprawde warto! Fabiszon OK!
~Andrzej
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
FATALNY SERWIS AUTORYZOWANY!!!! OSTRZEGAM!!!! Nie kupię już skody. Właśnie ją sprzedałem i zamówiłem inną markę. Niestety nie jest to trwały samochód jeśli robi się powyżej 15000km rocznie. Wtedy po gwarancji zaczyna się sypać a częśći VW są naprawdę drogie. Oczywiście są zamienniki ale nie do psującej się elektroniki, którą skoda jest naszpikowana.
~Slawo
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Ogólnie rzecz biorąc udane auto w kategorii aut miejskich, choć oczywiście nie bez wad, o czym w dalszej części napiszę. Nie jestem zwolennikiem żadnej marki i do aut podchodzę czysto praktycznie. Oceniam oczywiście subiektywnie, ale mam nadzieję rzetelnie nie powielając żadnych opinii obiegowych. Zachęcam do lektury.
~Szybki
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Skoda to wybór rozsądny, ale myślę, że warto poszukać diesla 1.9, wersji benzynowej 1.2 64 km lub 1.4 16V 101 km. Moja paliła za dużo w porównaniu do osiągów. Wersja wyposażeniowa tylko SPORTLINE albo Elegance. Polecam tą pierwszą - wyposażenie jak w aucie przynajmniej klasę wyższym!
~energizer
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem zadowolony, tymbardziej że przesiadłem się z mniejszego auta. To strzyma się fajnie drogi i w związku z tym mam wrażenie, że jest bezpieczniejsze. Dla Młodego ojca ważne jest by miał gdzie pomieścić wiele rzeczy (typu wózek) i ten samochód spełnia moje wymagania.
~Macko
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Auto całkiem dobre, duzo wymagać nie można za taką cenę. Auto kupiłem 10-letnie od pierwszego właściciela. Po wymianie rozrządu praktycznie nic sie nie psuje poza eksploatacyjnymi częściami. Jedna mała oznaka rdzy przy nadkolu. częsci tanie jak barszcz.
~marco2010polo@onet.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Bardzo dobry samochód, spełniający funkcje auta rodzinnego, sprawdzona technologia, niezawodny, tani w eksploatacji. Kupiony przeze mnie z przebiegiem 125tys. km od dealera skody (auto jeździło w firmie), teraz ma 225tys. km i wciąż nie zawodzi.
~Ruffiox
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Osobiście jest zadowolony z zakupu. W tej klasie aut jest to najciekawsza oferta zakupu no i wyposażenie jakie sie dostaje przewyższa oferty konkurecji. Całość oceny psuje niestety fatalna jakość siedzeń, już w twingo lepiej i wygodnie sie podróżowało.
~Major Spokojny
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
za czterdzieści parę tysięcy dostałem całkiem pojemne kombi z pełną opcją... Poza tym wykończenie i materiały dają wręcz namiastkę komfortu całkowicie nie osiągalną nawet w niektórych autach klasy wyższej. Naprawdę warto wysupłać na wyższą wersję!

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~GSL
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Zakupiłem auto całkiem niedawno od pierwszego właściciela (tzw. dziadka działkowicza) z przebiegiem 60000 km do końca serwisowane. Jak na razie wymieniłem tylko olej i wyprałem tapicerkę bo trochę się przybrudziła przez 9 lat
Skoda Fabia I Kombi