Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW 2005-2007 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto kupiłem z przebiegiem 154tys.km, z książką serwisową, z wiadomego źródła. Obecnie przejechane ponad 172tys km. Oprócz wymiany eksploatacyjnej filtrów, oleju nic sie nie dzieje, na przeglądzie nie stwierdzono usterek.
~C-driver
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
kompletnie nic mi nie nawaliło, oddawałem w rozliczeniu Yarisa i pracownicy Skody się dziwili że zamieniam siekierkę na kijek ale tu i tu nie miałem żadnych niespodzianek i ze swojego punktu widzenia oceniam te dwa samochody podobnie.
~Szymciasty
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Dość często przepalały się żarówki w przednich reflektorach. Kiepskie mocowanie fotela kierowcy, który po przejechaniu ponad 100km zaczynał się bujać, al. Dało się go zablokować drewnianym kołkiem:)
~meniu
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Po kupnie naprawiłem tylną wycieraczkę, uszczelniłem tylne drzwi + parę innych pierdółek. Od tego czasu nic się nie dzieje.
~sebo
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Mam to auto niecały rok, jeżdżę sporo i jeszcze nic się nie działo, po jakimś czasie napiszę na bieżąco czy nic się nie działo
~RamzesVII
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
z drobiazgami ja nie miałem problemów, ale pewnie to zasługa regularnych serwisów w ASO
~wojczis
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Przez blisko rok wykonałem tylko czynności serwisowe plus wymiana tulei wahaczy przednich
~Falcon
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Żarówki lubią się przepalać, trzeba tego pilnować, poza tym OK.
~Qrek
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Zamek tylnej klapy - nie działa mikrostyk od lampki
~Maciej Świątek
nic się nie działo od nowości do 90 000