Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW 2005-2007 (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymciasty
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Wszystkie przełączniki są tam gdzie być powinny. Plus za możliwość regulacji prędkości wycieraczek w trybie „przerywanym”. Drugi plus za możliwość domknięcia elektrycznych szyb po wyjęciu kluczyka (super sprawa dla zapominalskich)! Plus za centralny zamek, który po ruszeniu automatycznie blokuje klapę bagażnika (blokada zwalnia się automatycznie po otwarciu drzwi kierowcy, więc nie ma obawy, że ktoś na światłach świśnie nam...
~C-driver
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Byłem bardzo zaskoczony, wygodne siedzenia, dobrze wyprofilowana kierownica, trochę grubsza, gałka zmiany biegów dobrze leżą w dłoni (polecam dokupienie podłokietnika środkowego, wiadomo gdzie za około 80 PLN - za fabryczny nie warto przepłacać!!) wskaźniki OK - w porównaniu do Yarisa, widać kontem oka - a w Yarisie trzeba było jednak oderwać wzrok od jezdni na \"mgnienie oka\".
~Łukasz
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Wszystko na swoim miejscu. Obsługa przełączników intuicyjna. Do radia nie trzeba się schylać. Nie mam wysuwanego uchwytu na kubek, a standardowy umieszczony jest z tyłu, za dźwignią hamulca ręcznego do czego trzeba sie przyzwyczaić.
~Falcon
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Siedzi się wygodnie, dobre wykończenie. Regulacja fotela kierowcy i kierownicy rewelacja. Jak na tej klasy auto myślę że jest OK chociaż zawsze mogło być lepiej...
~meniu
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Wszytko na swoim miejscu i dobrze widoczne. Bez polotu i finezji, plastiki przeciętne. Ale nie o to chodzi w takim aucie. Jest po prostu otymalnie.
~Arek
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
żeby opuscić szybe trzeba osunąć fotel bo się stukniesz, żeby otworzyć bagażnik trzeba otworzyć drzwi w hondzie było lepiej to przemyślane
~sebo
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto ładnie wygląda ( szczególnie na dużych alusach ) i wygodnie się prowadzi. Nawet przy dużych prędkościach kierownica nie "puka"
~Jassir
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Czytelna konsola, dobrze rozmieszczone przełączniki. Kierownica regulowana w czterech płaszczyznach.
~wojczis
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Mniej więcej wszystko jest na swoim miejscu i działą porawnie.

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciej Świątek
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Skromnie, ale porządnie i przede wszystkim świetna jakoś wykonania.
Skoda Fabia I Kombi