Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW 2005-2007 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Z przodu wystarczająco miejsca, z tyłu trochę gorzej. W trasie wygodnie pojadą dzieci, dwie dorosłe osoby z tyłu mogą narzekać na brak miejsca na nogi (mam 186cm wzrostu także fotel kierowcy mocno odsuniety, ale zapas jeszcze jest). Bardzo duży i funkcjonalny bagażnik.
~wojczis
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Mam 189cm wzrostu i za mną już z miejscem szlenstwa nie ma, ale w tym segmencie nie oczekujmy cudów, znam ciaśniejsze samochody. Za to baaaardzo duży plus należy się za bagażnik, bo w wersji kombi jest jak dla mnie idealnie! Innej opcji bym nie kupił.
~C-driver
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Mam porównanie z Corsą C i Yarisem (pomijając że to kombiak) w środku bije na głowę, subiektywnie prawie jak w Vectrze A (choć pewnie centymetr by zaprzeczył). Wygodne fotele z przodu (choć nie wyglądają dopóki się nie przejedzie w jedną i drugą trasę)
~meniu
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
I tu znowu jest optymalnie. Z przodu nie narzekam. Z tyłu dla czterech osób jest OK. Pięć osób trochę by się już uciskało nawzajem. Bagażnik pojemny jak na tę klasę auta. Wózek wchodzi bez składania. Fotele wygodne.
~irek_tr
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Z przodu jeszcze ok, mam 195 cm wzrostu i jeździłem bez problemu. Za to z tyłu bardzo słabo, za mną miejsca brak, a za osobą przeciętnego wzrostu też nie za dobrze.
~Szymciasty
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Jak już wcześniej wspomniałem, nie mogłem znaleźć właściwej pozycji za kierownicą. Z tyłu nigdy nie jeździłem ale też nie słyszałem aby ktoś narzekał. Bagażnik w kombi wystarczający.
~sebo
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Z przodu super, można znaleźć wygodną pozycję ( regulowana kolumna kierownicy ) z tyłu natomiast trochę brakuje miejsca na nogi, ale dla 2 osób idealnie
~Falcon
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Z przodu bardzo dużo miejsca, przestronnie, gorzej z tyłu, no ale tam siedzi bardzo mały pasażer i myślę że nie narzeka :)
~Jassir
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto do poruszania się po krótkich trasach, dlaczego??? Po trzech godzinach spędzonych za kierownicą masz dosyć.
~Autsajer1987
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Przy jeździe z pełną obsadą trochę mało miejsca dla wysokiego i zamaszystego kierowcy.
Skoda Fabia I Kombi