Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW 2005-2007 (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~meniu
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto bardzo szybko się nagrzewa i chłodzi. Za to spory plus. Wkurza mnie tylko regulacja temperatury zimą (mam klimę manualną). Wystarczy ustawić temperaturę nieco powyżej minimum, a układ regulacji i tak ustawia temperaturę max. Nawet jak w aucie jest już gorąco to i tak temperatura nawiewanego powietrza jest wysoka, bo czujnik temp. powietrza w kabinie jest w dziwnym miejscu. Tu niestety konstruktorzy sknocili.
~Maciej Świątek
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Super wydajne ogrzewanie. Samochód nagrzewa się szybko po uruchomieniu silknika. Klima mogła by być skuteczniejsza, podczas jazdy zero problemu, ale podczas stania w korku w upałach powyżej 30C nie daje rady.
~sebo
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Nawet dieslowski silnik szybko się nagrzewa, przy komplecie ludzi na pokładzie bardzo szybko można odparować szyby bez "ziębienia" auta poprzez otwieranie okien
~Falcon
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Silnik szybko się nagrzewa więc ogrzanie to kwestia przejechania 2KM, klima działa sprawnie szybko chłodzi chociaż nie wiem jak w bardzo duże upały bo nie sprawdzałem.
~wojczis
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Ciepłe powietrze jest naprawdę dość szybko, myślałem że będzie się dłużej nagrzewał. Klima działa poprawnie ale w duże upały nie do końca wydalała.
~Autsajer1987
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Ogrzewanie i wentylacja bez zastrzeżeń. Warto zadbać o wymianę filtra kabiny i odświeżanie i nabijanie klimatyzacji przed sezonem.
~Łukasz
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Klima mogła by być bardziej wydajna. Ogrzewanie działa bardzo dobrze, auto szybko się nagrzewa. Nie ma problemu z parowaniem szyb.
~RamzesVII
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
było ok dopoki nie zdjąłem plastikowej osłony silnika, przez to autko sie nagrzewa troche dłużej ale w zime daje rade
~Szymciasty
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Ogrzewanie szybkie i skuteczne, klima ładnie odparowuje szyby i jest chłodzony schowek. Nie ma się do czego przyczepić.

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Qrek
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Climatic - jedyna wada to brak nawiewu we wszystkich kierunkach naraz.
Skoda Fabia I Kombi