Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW 2005-2007 (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sebo
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Z przodu super, duża szyba i bardzo dobra widoczność, tylna szyba mała, ale za to czujniki parkowania doskonale się sprawdzają :) lusterka boczne również dobrze ustawione ( w porównaniu do vectry B ) choć szkiełko lubi odpryskiwać ( ale wkłady nie są drogie więc można to przeżyć )
~meniu
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Słabo. Do przodu widoczność poniżej przeciętnej. Chyba nawet w mojej Corsie B było lepiej. Bez wychylania sygnalizacji świetlnej nie ujrzysz. Na boki tak sobie - przeszkadzają spore przednie słupki. Do tyłu widoczność przeciętna.
~C-driver
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Choć nieco zasłania słupek środkowy od strony pasażera (jednak klasa B - przy wzroście 178cm mam odsunięte siedzenie tak, że patrząc w prawo zerkam raz w jedno raz w drugie boczne okno)
~Falcon
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Z przodu przeszkadzają słupki, trzeba być uważnym na rondach i \"wychylać\" głowę. W mieście może to trochę męczyć. W wersji kombi z tyłu słaba widoczność, lepiej mieć czujniki parkowania.
~Szymciasty
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Nie wiedzieć czemu prawe lusterko ma mniejszą powierzchnię od lewego. Jak dla mnie lewe też ciut za małe (o prawym nie wspomnę). Duży plus za czujniki parkowania. Gdyby nie te małe lusterka była by rewelacja
~Autsajer1987
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Widoczność optymalnie dobra. Bardzo dobre oświetlenie podstawowe (żarówki H7-przy 0 pozycji drażniące innych kierowców. Jeżdżę na poz. 1 lub 2) i do tego halogeny u spodu zderzaka.
~Łukasz
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Trochę przeszkadzają słupki przednie, poza tym bez zastrzeżeń. Widocznosć do tyłu dobra, dodatkowo parkowanie ułatwiają czujniki.
~wojczis
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Nie mam uwag, widzę wszystko to co trzeba i co chcę zobaczyć
~Qrek
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Łatwo się parkuje mimo, że to kombi.

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~DonMartinni
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
W kombi czujnik parkowania może okazać się przydatny.
Skoda Fabia I Kombi