Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW 2005-2007 (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sebo
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Przy niższych prędkościach auto ładnie pracuje, natomiast gdy wkręcimy je na obroty czuć sportowy charakter ( ładnie słychać turbinę i czuć zryw ), przy wyższych obrotach silnik wydaje specyficzny dźwięk, ale mnie to się jak najbardziej podoba.
~Łukasz
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Silnik jest dosyć głośny, przy prędkościach autostradowych może przeszkadzać wielbicielom ciszy w dłuższej trasie. Dramatu nie ma, można się przyzwyczaić. Zaskakujące, że dźwięk silnika mimo głośności jest całkiem przyjemny ;)
~wojczis
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
No cóż wyciszenie jest przeciętne, ten silnik zapewne na wiele nie pozwala w tym względzie chociaż na pewno można by coś poprawić bo nie wierzę że samochody VW czy Audi z tym motorem też są takie głośne.
~C-driver
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
To rzeczywiście pewien mankament ale pamiętajmy że to \"tańszy\" vw, w trasie przy jednostajnej prędkości nie jest to odczuwalne, a dźwięk silnika jest w miarę do zniesienia (mi się podoba)
~Autsajer1987
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Silnik diesla pracuje bardzo kulturalnie i brak jest dobrego wyciszenia. W moim przypadku brak jest okładziny na masce. Zamierzam zakupić i zobaczymy jakie będą zmiany.
~Qrek
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Spodziewałem się, że będzie gorzej. Nie odbiega od średniej w klasie. Głośno jest tylko jak zaczniemy deptać po gazie do 4 tys. obrotów.
~RamzesVII
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
mnie akurat bardzo nie przeszkadza ale inne autka którymi jeździłem 307 focus czy bravo sa faktycznie cichsze, nawet roomster 1,6 tdi jest cichszy
~meniu
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Przeciętnie. Przy przyspieszaniu słychać wyraźnie silnik. Do tego pow. 120 km/h słychać szum powietrza Słychać też stuki zawieszenia.
~Falcon
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Myślę, że wyciszenie jest dobre, w środku przy zamkniętych szybach dźwięk silnika jest na poziomie akceptowalnym, tak do 130KM/h...
~irek_tr
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Głośne to i przez silnik na postoju, jak i w trasie. Powyżej 120 już sobie spokojnie nie pogadasz.
Skoda Fabia I Kombi