Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW 2005-2007 (8) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbyhoo.w@wp.pl
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
to moja druga fabia, przedtem miałem hatchabcka z tym samym silnikiem, oddawałem ją z przebiegiem 90 tys km (zrobiłem 45 tys) i padł włącznik świateł stop, obecna kombi (od nowości 82 tys km) jedna usterka - elektr. podnośnik prawej szyby - wymiana na gwarancji, reszta ok
~Bartek1987
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Powiem tak...jest to samochód pancerny. Po 200 tys km jazdy różnych przedstawicieli, to auto nie powinno istniej, a jeździ i ma się całkiem dobrze.
~Bolo
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Z drobiazgów wymieniłem końcówki stabilizatorów, osłony amortyzatorów, osłony tarcz hamulcowych, regulator napięcia i przewody klimatyzacji.
~xxx
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Jak narazie żadnych usterek, stuków, dosłownie nic. Profilaktycznie wymieniony kompletny rozrząd przy zakupie (108 tys km):w ASO z pompą wodną, paskami 1200 zł
~bbbo
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Rdzewieją mi szybki lusterek! Na naszych kochanych drogach uszkodziłem łącznik stabilizatora i sól zeżarła regulator napięcia, ale to tanie naprawy.
~Tomek
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Jedyna usterka, jaka mi się przytrafiła, to pęknięcie wężyka podciśnienia. Nie było to jednak żadnym problemem.
~Bolek
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Wymieniałem cylinderki hamulcowe, regulator napięcia, czujnik stop, przekaźnik napięcia. Czyli same pierdoły.
~kk
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Nie narzekam, na razie zero kłopotów.
Skoda Fabia I Kombi