Lista ocen Skoda Fabia II Kombi (38) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RapaNui77
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Jeżeli chodzi o klimę to w tym lecie przekonałem się dopiero co to znaczy porządna klima w poprzednim samochodzie miałem tylko manualny schładzacz i być może to robi taką różnicę bo w skodzie mam climatronic, co do ogrzewania jest równie dobrze szybko się nagrzewa po przejechaniu 1,5 km już leci ciepłe powietrze.
~RapaNui
~Marcin
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Radzi sobie całkiem sprawnie. Gdy sama wentylacja nie daje rady z parowaniem szyb, wystarczy na chwilę włączyć klimę i sprawa załatwiona. Ciężko bywa w wilgotne chłodne dni, gdy samochodem jadą 4 osoby w kurtkach, ale to już wyzwanie dla każdego układu wentylacji.
~marek
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
szybko się nagrzewa, przy mrozie jaki był w ubiegłym roku po 5 km w kabinie przyjemne ciepełko przynęło do kabiny. latem klima szybko chłodzi nawet nie czuć zbytniego spadku mocy, chyba że tylko po odpaleniu a potem to już sam chłód.
~Mariusz
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
W zimie grzeje, w lato chłodzi. Klimatyzacja półautomatyczna. Po dłuższej przerwie w działaniu klimatyzacji, gdy zostanie ona włączona, z układu wentylacji mogą wydobywać się brzydki zapach.
~Markoo
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód eksploatowany w różnych warunkach. Zimą przy temperaturze nawet - 20 gdy sał na mrozie nie było najmniejszych problemów z rozruchem. Ogrzewanie działa doskonale tak samo klimatyzacja Climatronic.
~Maciek W.
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Świetne, szybko odparować można szyby, klima szybko się załącza i ładnie wieje. Siła wentylacji mnie zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Na '4' wieje jak huragan! :)
~braszka
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
klima wydajna.Ogrzewanie jak na diesel bardzo dobre.Posiadam klimatronic polecam inne wersje nie ładnie wygładają jakby na siłe zrobione.
~dr. brown
Kombi 1.2 70KM 51kW
klima jako tako daje rade w upaly, jednak z ogrzewaniem byl problem - ciezko regulowac - albo dmucha goracym albo ledwo cieplym
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Kombi
5,4
7,3
8,3
~kowalski
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
długo się nagrzewa, głośny wentylator, na 3-4 biegu hałasuje jaki ciągnik. Naprawiałem nieszczelność klimatyzacji.
Skoda Fabia II Kombi