Lista ocen Skoda Fabia II Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW 2007-2010 (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Markoo
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód eksploatowany jest codziennie jako służbowy samochód, na szczęście jeżdże tylko ja. Jak dla mnie niezawodny samochód sprawdzil się w każdych warunkach od ekstremalnych zima w górach po gorące lato. Polecam wersję comfort. Ma już blisko 2 lata i przejchałem skodą już 74 tys km i jak na razie oceniam bardzo pozytywnie. Poprzednim moim samochodem była również skoda fabia combi z silnikiem 1.9 SDI i stwierdzam że skok technologiczny...
~Mariusz
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Jednym słowem - poczciwe auto dla codziennego użytkowania w mieście i na trasie. Współpraca Skody z VW daje wymierne korzyści. Czechom można zazdrościć, że potrafią tak szybko wyjść z cienia PRL i zacząć wytwarzać samochody konkurencyjne dla światowych marek.
~nikus
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto moim zdaniem jest bardzo dobrą inwestycją. Samochód klasa B, ale o stosunkowo dużej przestrzeni wewnątrz i bardzo pojemnym bagażnikiem (jest głęboki co ułatwia przewożenie różnych pakunków itp.). Myślę, że wersja Style z tym silnikiem zaspokoi niejednego wymagającegokierowcę.
~cx77
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Jest to wersja kombi więc bagażnik jest. Miejsce z tyłu tylko dla dzieci. Deska ze strasznych materiałów. Strasznie śmierdzi w nowym aucie, trudno się pozbyć tego zapachu (plastiku?)
~Juuurek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie duże żwawe autko wszędzie się zmieści nie ma problemu z parkowaniem. Ekonomiczne tanie w utrzymaniu nie wymagające dużego w kładu finansowego przy naprawach nawet w ASO.
~s?u?bowy
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Samoch?d do codziennego u?ytku, jest samochodem s?u?bowym. Sprawuje si? bardzo dobrze jeszcze nigdy nie zawi?d?. Eksploatowany intensywnie, oko?o 250km codziennie
~Nikodem
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Model z tym silnikiem - to połączenie ekonomii z dobrymi osiągami. Potwierdza, że stereotypy o Skodzie są wyssane z palca. Jak na auto z segmentu B, jest w mojej ocenie bardzo dobre.
~kowalski
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto ma swoje braki i niedoróbki, jest strasznie nudne, ale niskie spalanie to rekompensuje. Coś za coś...
~Mariano_italiano
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Szkoda że to nie VW ale już prawie. Przydałby się lepszy serwis tj. bardziej wykwalifikowany i kompetentny.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
5,1
~Nody
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
bardzo pojemne kombi, dobry silnik, niezawodne, ale można by je lepiej wyciszyć
Skoda Fabia II Kombi