Lista ocen Skoda Favorit Hatchback 1.3 62KM 46kW 1988-1992 (69)

~_MAX_
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Witam Skodę kupił mój ojciec jeszcze w byłej Czechosłowacji, Wyjeździła sporo i sporo przewiozła. W aucie nie było żadnych poważnych napraw za wyjątkiem wymiany łańcuszka rozrządu i części normalnie się zużywających podczas eksploatacji.Jedyną bolączką to słabe blachy i niestety konieczność większego dbania o czystość woziku aby nie wyglądał na wrak. Silniki Skody są niezawodne! to marzenie w dzisiejszych czasach ( w końcu kiedyś marka...
~James
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Samochód oceniam na ocenę 4+. Polecam osobom, które uczą się jeździć, które nie mają dużo pieniędzy a potrzebują/chcą mieć samochód, osobom w zatłoczonych miastach.
~James
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Samochód idealny dla osób, które dopiero co zdały na prawo jazdy, nie mają dużo pieniędzy, a chcą mieć samochód. Niski koszt części bije wszystkie wady tego samochodu. Tani serwis jest też zaletą. Jedyny minus to blacha, która rdzewieje.
~Denis
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Dam 4 gwizadki bo 5 to bym troszeczke przesadził.Samochód jak dla mnie 19-letniego chłopaka na początek to naprawde dobra bryka.Fakt brakuje troche mocy ale takie samochody jak Polonezy,Fiesty spokojnie bierze na światłach:D Nawet poldki z pełnym wtryskiem przegrywają z favorcią (sprawdzałem ścigając sie z kolegą) V max mojej favi to 160km/h czyli jak na 13 letni samochód wyposażony w gaznik nie jest najgorzej:)
4,1
~embejo
Hatchback 1.3 62KM 46kW
super samochód dla ludzi, którzy mają ograniczone środki a chcą mieć w miarę niezawodny, dynamiczny samochodzik.
3,4
~AD21
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Samochód tani w eksplatacji części w sklepach prawie darmo,hamulce idealne w porównaniu z samochodami rodzimej produkcji,przyspieszenie też,
~Freedi
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Wady, rekompensują zalety. Jeżeli zadbasz to się odwdzięczy. Daje dużo satysfakcji
3,2
~krzychu
Hatchback 1.3 62KM 46kW
auto przy zakupie tanie ale części zamienne w polmozbycie już są stosunkowo drogie, jak się ją sprzedam to bez żalu
3,6
~JHJ (jhj@ckp.pl)
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Bardzo tanie w eksploatacji i sympatyczne auto dla kogoś kto nie ma grubego portfela. Na plus - ekonomiczność, ilość miejsca w środku, dostępność części, brak zainteresowania złodziei. Przeciętne - ergonomiczność, osiągi, bagażnik. Na minus - wyciszenie, kultura pracy silnika, jakość wykonania.
3,5
~favort1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 62KM 46kW
tanie auto dla niezbyt wymagajacych klientow,ktore potrafi odwdzieczyc sie niezawodnoscia i ekonomika. utrzymanie w normie nie wymaga ne wiadomo jakich nakladow.
Skoda Favorit Hatchback