Oceny Skoda Favorit Hatchback 1.3 62KM 46kW 1988-1992

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Favorit Hatchback 1.3 62KM 46kW 1988-1992

~adinet
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Przy niskiej cenie zakupu i śmiesznych cenach części zamiennych jest to naprawdę przyzwoity samochód dla niewymagającej osoby. Jak na tą klasę jest całkiem wygodny, ekonomiczny i niezawodny - oczywiście pod warunkiem, że odpowiednio o niego zadbamy. Dlatego przy zakupie warto poczekać i poszukać dobrze utrzymanego egzemplarza i koniecznie obejrzeć go ze wszystkich stron (szczególnie podwozie, podłoga pod dywanikami, tylna belka i reszta...
~_MAX_
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Witam Skodę kupił mój ojciec jeszcze w byłej Czechosłowacji, Wyjeździła sporo i sporo przewiozła. W aucie nie było żadnych poważnych napraw za wyjątkiem wymiany łańcuszka rozrządu i części normalnie się zużywających podczas eksploatacji.Jedyną bolączką to słabe blachy i niestety konieczność większego dbania o czystość woziku aby nie wyglądał na wrak. Silniki Skody są niezawodne! to marzenie w dzisiejszych czasach ( w końcu kiedyś marka...
~pietrek26@poczta.fm
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Super samochód za małe pieniądze. Trzeba tylko o niego dbać i na czas wymieniać co trzeba. Silnik w miarę dynamiczny, ale jak się dynamiczniej jeździ, wtedy więcej pali. Jak się jeździ spokojnie, to wtedy spalanie jest niewielkie - po mieście nie przekracza 7 litrów.
~James
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Samochód idealny dla osób, które dopiero co zdały na prawo jazdy, nie mają dużo pieniędzy, a chcą mieć samochód. Niski koszt części bije wszystkie wady tego samochodu. Tani serwis jest też zaletą. Jedyny minus to blacha, która rdzewieje.
3,4
~jaros06
Hatchback 1.3 62KM 46kW
żeby nie rdza dałbym wyższą ocenę ale z tego samochodu robi się durszlak, poprzednio miałem skodę 120 l i tam blacha była o niebo lepsza, mało dynamiczny silnik ale dosyć oszczędny,wnętrze przestronne
~Denis
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Dam 4 gwizadki bo 5 to bym troszeczke przesadził.Samochód jak dla mnie 19-letniego chłopaka na początek to naprawde dobra bryka.Fakt brakuje troche mocy ale takie samochody jak Polonezy,Fiesty spokojnie bierze na światłach:D Nawet poldki z pełnym wtryskiem przegrywają z favorcią (sprawdzałem ścigając sie z kolegą) V max mojej favi to 160km/h czyli jak na 13 letni samochód wyposażony w gaznik nie jest najgorzej:)
3,6
~and.ma@autograf.pl
Hatchback 1.3 62KM 46kW
samochód tani w utrzymaniu i wart tych niewielkich pieniążków .wielce wdzięczny,dla dbających o niego zazwyczaj psuje się koło warsztatów ,sklepów z częśćiami lub u celu podróży.NIE KUPOWAĆ PODRÓBEK SĄ ZAWODNE.
3,7
~piotr_szczepanik@tlen.pl
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Jest u mnie w domu od 14lat, najpierw jeździł nią mój ojciec teraz ja, miała 2 poważne wypadki - nie było poważniejdzych napraw oprócz tych związanych z wypadkami, myślę że pojeździ spokojnie jeszcze z 5, polecam - mam zamiar kupić nowy samochód ale znajomi się dziwią po co - przecież ten jest całkiem spoko (sami jeżdżą samochodami 5-7 lat młodszymi), nie ma większych napraw, sporo drobnych ale częsci taniutkie
~jmm
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Nie warto wydawać pieniędzy na ten samochód, lepiej wziąc starszy używany zachodni, chyba ze ktoś lubi mieć ciągłe problemy, to z nagrzewnicą, gaźnikiem, szybami, lusterkami, odpadającymi elementami tapicerki (jeśli to można nazwać tapicerką), przeciekającym szyberdachem (fabryczny) i szwankująca elektryką. Był to najgorszy samochód jaki dotąd miałem i radze omijać go z daleka
3,5
~Włodek
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Autko którego nie pozbyłbym się za pieniądze oferowane w katalogach, bez śladu korozji, napraw dokonuję tylko oryginalnymi nowymi częściami, które są tanie i dostępne, dzięki czemu można będzie nim pojeździć jeszcze parę lat. Na pewno pewniejsze niż zachodnie "stuki".
Skoda Favorit Hatchback