Lista ocen Skoda Favorit (219) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 303 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Kombi 1.3 54KM 40kW
Jeżeli trafimy na dobry egzemplarz, koniecznie po modernizacji, najlepiej kupić za granicą, ale nie w Czechach czy na Słowacji (aktualna cena Full-obcji w Niemczech max. 1500 euro-to sa zupełnie inne auta-moje ma więcej dodatków niż wiele współczesnych aut na rynku polskim), należy koniecznie sprawdzać dokładnie blacharkę, choć z podwoziem nie było już takich problemów jak z nadwoziem. Wtrysk Bosch BMM SPI lub Siemens MPI przy module...
~cerleg1@o2.pl
Kombi 1.3 63KM 46kW
Moje autko mechanik ocenił na 3000. Ogólnie gdybym miał teraz możliwośc kupić Favoritkę prosto z taśmy nie zastanawiałbym się. Kocham ten wóz i podejrzewam że poplaczę się przy sprzedaży. Tego auta nie da się nie kochać. Jest jedyne w swoim rodzaju. Pomimo 170000 tys przebiegu jestem pewien że mój Pepe zrobi beż większych fohów drugie tyle. Niestety potrzebuję kombi a Formanów już nie produkują. A wielka szkoda.
~Marek Płonka mgr inż. eksploatacji ibudowy pojazdów
Hatchback 1.3 57KM 42kW
Samochód Skoda Favorit jak na swoje czasy lat siedemdziesiątych była samochodem dobrym o malym spalaniu i prostych zabiegach eksploatacyjnych, aktualnie jest to prawie już samochód zabytkowy ponieważ nie posiada żadnych mechanizmów wspomagania jak również parametry eksploatacyjne do tej mocy silnika oraz jego pojemności są niewsp ółmiernie do samochodów produkowanych aktualnie.
~Denis
Hatchback 1.3 62KM 46kW
I tu do fanów samochodów zachodnich.Nie pieprzcie się z jakimis załomami for example VW Golf II z 91 roku z przebiegiem 200.000 km. za 4.000 zł.Za te pieniądze można kupić bogatszą wersję favi glx z nawet 1995 roku,wyposażoną m.in w jednopunktowy wtrysk paliwa z przebiegiem koło 70.000.Niczym nie odbiega od zachodnich padlin z tamtych lat także....wybór należy do Was przyjaciele.
~Mirek
Kombi 1.3 54KM 40kW
Nigdy mnie nie zawiodła, wiele nią przejechałem - całą Polskę z północy na południe w jeden dzień. Od siedzeń nie bolała d... Felicja jest gorsza po tym względem. Części tanie jak barszcz, samochód można naprawić u kowala. Bezawaryjność i pojemność to jedyne argumenty przemawiające za tym samochodem. Poza tym to jest strucel.
~Freedi
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Za kwoty, za które można kupić ten samochód ma sie pojazd wart każdej złotówki. Nie stwarza większych problemów. Po przekręceniu kluczyka zawsze odjedziemy. W porównaniu z zachodnimi wynalazkami, za ułamek ceny mamy pełnowartościowy samochód. Dotrzymujący kroku ówczesnym samochodom i standardom
~James
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Doskonałe dopasowanie jakości do ceny. To jest moja 3cia Frytka. Poprzednie 2-ie były na spółkę z rodzinką - ta jest moja. Jest zarazem pierwszym samochodem na którym uczyłem się jeździć i na który mnie w pełni stać :) W końcu nie potrzebuje niczego lepszego do poruszania się w korkach miejskich :)
~Tremi
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Jak na pierwsze auto jest całkiem nieźle, po wydaniu 1500zł na zakup i 2500zł na remonty jestem pewien że nic mnie nie zaskoczy. Trochę mała moc i moment, ale nie trzeba być wszędzie pierwszym. A na dojazd do uczelni i małe przejażdżki po polsce spokojnie wystarczy.
~medin
Hatchback 1.3 57KM 42kW
za taka cene dostajemy samochód o przecietnej jakosci w srodku plastik i wszystko trzeszczy jak jedziemy po nierównych drogach nie mozna tak nazekac za taki pieniądze, egzemplaze dobrze utrzymywane sa godne polecenia jezeli ktos potrzebuje taniego autka za niewielka kase
Dziennik kosztów dla Skoda Favorit
9,4
11,4
~Laszlo, Poznań
Hatchback 1.3 57KM 42kW
Rewelacja, za tą cenę nie dostaniecie lepszego. W 97 kupiłem go za 6000, teraz w stanie tak jak stoi przed blokiem, dostanę góra 1500, choć jest warte więcej. "Wsiadać i jechać" jeszcze spokojnie przez kilka lat. Częsci, nowe czy używane, nie zniszczą budżetu.