Lista ocen Skoda Favorit (221) - Widoczność

Na liście zabraknie 301 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michauopo
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Akurat tutaj mogę powiedzieć wiele dobrego widoczność bardzo dobra w vectrze b mojego ojca jest gorsza widoczność niż w moim cruiserze ale to dzięki cienkim jak papier słupkom na pewno bardzo ładnie się składają przy zderzeniu
~James
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Widoczność jest doskonała! Duże przestronne szyby dają dobrą widoczność również dla początkujących. Jedyne w co trzeba się zaopatrzyć to małe panoramiczne lustereczko doklejane na lewe lusterko zew. celem usunięcia martwego pola.
~JAZZIK
Hatchback 1.3 54KM 40kW
W aucie wszystko co trzeba widać.W lusterkach wstecznych widać dużą przestrzeń z tyłu i boku auta.Niestety lusterka mają "martwy punkt" i trzeba się oglądnąć przy zmianie pasów,czy przypadkiem nie jedzie cos z boku.
~mrs_j@wp.pl
Kombi 1.3 63KM 46kW
i przód i tył jasny, wsiądźcie do SEATA, zobaczycie jaki "bunkier". W favorit-ce bez zastrzeżeń, tylko lusterka boczne po 5-6 latach zaczynają szwankować - na szczęście wymieniłam lusterko za 60 zł (meteriał + robocizna)
~123robert@wp.pl
Hatchback 1.3 57KM 42kW
przód doskonały, tył - zimą przy włączonym ogrzewaniu tylniej szyby czuje się jak w czołgu - widać mało i nie to co trzeba, lusterka boczne - do niczego, jesli cos jedzie trochę z tyłu i z boku zupelnie tego nie widać
~jOgI jogi333@tlen.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Duze szyby. Dobra widocznosc. Na lusterkach tez mozna polagac choc sa marwe punkty. Momet gdy wyprzedzajace auto nas wyprzedza. Znika z lusterek a w pocznej szybie jeszcze go nie widac. Trzba sie przyzwyczaic.
~TAPTA
Kombi 1.3 63KM 46kW
wszystko super, gdyby nie ten przedni slupek umieszczony tak niefortunnie, ze zalslanial kluczowe punkty (wystarczyl zakret, zeby byc zmuszonym do gimnastyki w poszukiwaniu widocznosci)
~crazy.simon@interia.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
Widać wszystko i zawsze, lusterka duże, lusterko wewnętrzne z ustawieniem do jazdy nocnej - o dziwo skutecznie działa. Manewrowanie tyłem dziecinnie łatwe - auto kończy się zaraz za tylną szybą!
~bocian
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Widoczność jest dobra tylna szyba jest przejżysta no chyba że ktoś nie posiada wycieraczki ,ale ja ją mam i jak deszczyk pada to zawsze moge ją przetrzeć i super widze
Dziennik kosztów dla Skoda Favorit
9,4
11,4
~RT
Hatchback 1.3 57KM 42kW
Widoczność w skodzie jest idealna, duże lusterka, wielka tylnia szyba, a wszystko to bardzo ładnie wykonane. W porównaniu do opla astry widoczność jest o 1000% lepsza.