Lista ocen Skoda Felicia I Hatchback (167) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 228 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~161kos202@wp.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Jest OK. Dosyć wygodnie, mam powyżej 190cm, na razie pasażerowie się nie skarżyli, chociaż mam fotel odsunięty prawie na maksa.
~KubaRapid
Hatchback 1.3 68KM 50kW
z przodu duzo miejsca we wszystkich kierunkach, dla pasazerow troche malo na nogi i zbyt pionowe oparcie siedzenia !
~Piotr
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Jak na taki mały samochód jest bardzo dużo miejsca w środku i w bagażniku. Dla 1-3 osób samochód optymalny.
~pawel99970
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Przy wzroście 194cm jako kierowca nie narzekałem. Z tyłu nie wiem bo nigdy nie siedziałem
~Drajwer
Hatchback 1.3 68KM 50kW
W 5 osób jest bezproblemowo wsiadanie i wysiadanie ok bo to przecież 5 drzwi. Miejsce na nogi ok. Fotele ok.
~Kwasu
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Duża zwłaszcza na tylnej kanapie. Dużo przestrzeni na głowę co jest ważne zwłaszcza dla wysokich
~TnT
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Jak na ta iwelkosc to dla kierowcy i pasazera po prawej BDB. Z tylu nieco gorzej ale znosnie.
~dorotas24@gmail.com
Hatchback 1.3 58KM 43kW
Nie wymagajmy od tak małego autka, że będzie w nim miejsca jak w limuzynie. Jak dla mnie jest ok.
~Xstefan@op.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Mnóstwo miejsca na nogi, trochę mniej na głowe na tylnej kanapie, z przodu praktycznie idealnie.
~Piotrpan1
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Duzo miejsca dla wszystkich. Jedynie jak ktoś z długimi nogami siadzie za mną to czuję je przez fotel.
Skoda Felicia I Hatchback