Lista ocen Skoda Felicia I Hatchback (167) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 228 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arti
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Tu można być pozytywnie zaskoczonym! Jak na auto o niewielkich gabarytach bardzo dużo miejsca na nogi zarówno dla kierowcy jak i pasażera siedzącego za kierowcą. Ja mam 182cm wzrostu i nie narzekam, wręcz przeciwnie, kierownica dużo powyżej nóg, a pedała w odpowiedniej odległości. Inne auta znanych marek, choćby bm.. nie umywają się do skody- tam kierownica na nogach a pedała jedno koło drugiego, wciskając hamulec dodaje się gazu- masakra)
~jędrzej z MD
Hatchback 1.3 54KM 40kW
z przodu jest ok. natomiast z tyłu nie jechałem:-) tył niestety ciasny za moin\\m fotelem, ale jak na tylnej kanapie jadą dzieci to spokojnie się mieszczą. piątka dorosłych w tym autku to hardkor. bagażnik jest spory, można w nim dużo zmieścić, po złożeniu tylnich foteli przewoziłem: stół okrągły o średnicy 120 cm wraz z 4 krzesłami; innym razem dwa rowery bez odkręcania kół.
~Piotr PL ZS
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Kierowca i pasażer siędzą dość wygodnie. Pasażerowie tylnich kana też ale na postoju gdy na przednich fotelach siedzą dzieci które z łatwością trzymają kierownice. Bagażnik całkiem całkiem. Jak ktoś dobrze pokombinuje to nawet dużo sie zmieści. Uzyskanie powierzchni ładunkowej nie stanowi większego problemu. Lecz nie jest to auto bagarzowe.
~tomek424
Hatchback 1.3 68KM 50kW
I tutaj mogę wiele napisać. Jak na mały samochód to na tle konkurencji jak Opel Corsa, Ford Fiesta czy Fiat Punto, Felicia jest samochodem potężnym. Cztery dorosłe osoby jadą w komfortowych warunkach co nie jest uciążliwe nawet na dłuższych trasach. Małe auto w sam raz dla czteroosobowej rodziny.
~Marcin Z.
Hatchback 1.3 58KM 43kW
Krótki siedziska foteli powodują u wyższych osób podczas dłuższych podróży znaczne męczenie się nóg. Auto nie jest też zbyt szerokie, wrzucając bieg często trącamy nogę pasażera. Na pochwałę zasługuje ilość miejsca na tylnej kanapie - o ile siedzący z przodu nie wysuną zbytnio foteli.
~siemieng
Hatchback 1.3 54KM 40kW
O dziwo, mam 190cm wzrostu i sie mieszczę bez najmniejszych problemów, i osoby siedzące za mną też mają miejsce na nogi. Okazuje się tu istotnym fakt, że samochód ma kierownicę o małej średnicy, dzięki temu nie wycieram sobie nią spodni jak w niektórych samochodach.
~TnT
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Z przodu bdb z przestrzenia, z tylu raczej kiepsko. Ale ogolnie autko baaardzo pakowne - wszystko da sie nim przewiezc, doslownie - od drzwi po rower na 28" kolach...Wystarczy zlozyc badz wyjac siedzenia co jest banalnie latwe i szybkie (demontaz - 2 minutki moze...)
~Irek
Hatchback 1.3 68KM 50kW
jak na tak mały samohodzik nieźle niema się co spodziewać przeszczeni w 5 osób ciasno we 4 troszke mniej ale za to duża ładowność osobiście wiozłem niom 500kg i dała rade nic nie odpadło bagażnik średni ale zawsze można złożyć siedzenia łatwo się składają i rozkładają
~bubek_23
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Jak na tak małe auto jest w nim naprawdę dużo miejsca, nawet na tylnej kanapie, która jest dzielona. Fotele są wygodne. Piątą osobę można na małym dystansie śmiało przewieźć. Nie znam dokładnych danych bagażnika, ale jest bardzo pojemny.
Dziennik kosztów dla Skoda Felicia I Hatchback
8,2
9,3
~Łukasz
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Wyjazdy na wakacje trzy osobowej rodzinny nie problemów. Bagażnik pakowny a w kabinie jeśli wszystko leży na swoim miejscu i jest poukładane to prawie jak w autobusie. Po własnym doświadczeniu wyspać się w aucie można siedzenia bardzo wygodne i miękkie.
Skoda Felicia I Hatchback