Lista ocen Skoda Felicia II Hatchback (378) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 533 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LOSMARCELOS
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Powyżej 120 km/h niestety zaczyna się hałas, poniżej jest znośnie. Troszke mogły by plastiki mniej skrzypieć (ale to też wina naszych polskich dróg). Na dobrą sprawę jak jeździłem nią w Czechach to jak by była cichsza. 3.
~Phot z forum.underpl.org
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Tu akorat srednio... O ile do setki jest jeszcze dosc dobrze to pozniej halas jest dosc spory... Przy przebiegu 75k halas troche sie nasilil nie wiem do konca dlaczego ale pewnie bym to wyeliminowal gdybym dalej jezdzil tym autem.
~GREGORY Z FELKI TREND-i
Hatchback 1.3 68KM 50kW
może i dobrze przy 90km/h i tak się staram jeździć ale jak cisnałem na 2 pasmówce to na maxa 150-kilka na h i mało co radio słychać był tak szumi , wieć do 100 znośnie ale głośniej niż w innych markach tej klasy
~Rutek (mrutek@wp.pl)
Hatchback 1.3 68KM 50kW
To jest powód , dla którego mam ochotę podpalić grata. (---)Zbieram kasę na maty wygłuszające. Uwaga dla oszczędnych: czym tańszy tłumik tym weselej, a idą raz na 3 lata. Zewsząd coś huczy, trzeszczy dzwoni i dudni. Mam już nerwicę.
~Baart.
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Słabo wyciszony samochód w celu niewielkiej jego masy ale chyba trochę przesadzono. Faktem jest, że na fabrycznie zamontowanych tłumikach jest ciszej, potem już nie da się tego uzyskać, niestety... Tłumiki na 3 lata.
~mariusz_paszczyński@um.poznan.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
słychać plastiki i pracę przedniego zawieszenia; do 100 km/h (do 3 000 obr/min) słychać szum opływającego powietrza i toczących się opon i to mi się podoba (radia można spokojnie słuchać), powyżej setki zaczyna hałasować silnik,
~Bazyli
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Nie jest najgorzej, zwłaszcza, ja na tani samochód segmentu B. Poniżej 100km/h lub 4000 obr/min jest cicho, potem robi się hałaśliwie, ale nawet przy 160km/h da się normalnie rozmawiać.
~Mateusz.
Hatchback 1.3 68KM 50kW
W samochodzie jest bardzo głośno. Przy prędkości 120 km/h słychać tylko i wyłącznie silnik, o rozmowie można zapomnieć. Jak wjedzie się w jakąś dziurę to już w ogóle dzieje się orkiestra w środku.
~Kierowca2011
Hatchback 1.3 68KM 50kW
No niestety... tutaj nie jest najlepiej :( Powyżej 110 km/h jest zwyczajnie głośno... Przy prędkości 140 km/h huk jak w odrzutowcu :) :) Na wybojach czasem trzeszczy tylna półka (tzn podskakuje) :)
Hatchback 1.3 68KM 50kW
No to niestety słabość tego samochodu - przy wyższych obrotach słychać pracujący motor, zwłaszcza po przekroczeniu 100 km/h , jednak nie jest to jakieś przeraźliwe wycie, ot po prostu słychać pracę silnika.
Skoda Felicia II Hatchback