Lista ocen Skoda Felicia II Hatchback (378) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 533 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DREGHOR
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Tak jak pisalem wyzej. Wiem, ze modele felicji sa niezle wyciszone. Niestety moj egzemplarz do nich nie nalezy. Silnik pracuje glosno a przy predkosci powyzej 120 km/h zaczyna irytowac
~Superbus
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Ktoś napisał, że panowie w skodzie się nie popisali. I miał rację. Silnik jest głośny i daje się we znaki powyżej zielonego pola (3,5tys. obr.). Do prędkości podróżnej 120km/h można wytrzymać. Później już nie.
~olo z Legionowa
Hatchback 1.3 68KM 50kW
szczerze to jest kiepsko, mogli sie bardziej chlopaczyny ze skody postarac, do 80- 90 spoko , powyzej trzeba juz glosno radio nastawic bo jest naprawde glosno. fabia a felicia to niebo a ziemia
~Jarosław_Ruszczyk@poczta.fm
Hatchback 1.6 75KM 55kW
wyciszyłem kabinę / 2,5 cm gąbki / pokrywę maski / 1 cm / wlot powietrza z komory silnika / środek wyłożyłem twardą pianką 0,6 / i zmiana olejów na syntetyki - nawet przy 5000 obr. słychać tylko wiatr
~Michal
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Głośno, wyciszenia brak, psuje to komfort podróżowania gdzieś dalej. Do miasta to tam jeden... A gdzieś dalej raz w roku można coś wypożyczyć. Lata 90 pod tym względem.
~Bartosz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Aerodynamika jest ok. Przy niskich prędkościach też ok. Problemy zaczynają się w trasie 120 130 150 ... jazda w hałasie wydobywający się spod. Maski jest b. Męcząca.
~Kondek
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Może to i dobrze, że jadąc słychać silnik i jego tragiczne rzępolenie oraz jak wszystko wali w zawieszeniu. Kierowca wie wtedy gdzie jest miejsce tego auta... Tak... Na złomie.
~kenji0703
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Silnik słychać dość wyraźnie mniej więcej od 2500 obrotów. Mnie akurat to nie przeszkadza, bo dźwięk akurat przypada mi do gustu, ale niejednego kierowcę może to zirytować.
~tkasiuba@tlen.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Nie jest cicho,ale nie wiem skąd te miauczenie i ocena 2 u innych?chcą mieć cicho niech nie kupują felki...kupic i plkac potem...?bardzo polskie podejscie.Mi nie przeszkadza.
Dziennik kosztów dla Skoda Felicia II Hatchback
7,8
9,5
~Stodal
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Wyciszenie. Jest cicho dopoki nie przekraczamy predkosci 100kmh albo jak nie cisniemy samochodu powyzej 3500 tys obrotow. To w koncu samochod dla ludu, nie limuzyna.
Skoda Felicia II Hatchback