Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback (481) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 630 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kr.
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
kratka (bo to ciężarówka trzeszczy - znaczy się nadwozie skręca się na wybojach), przednia szyba pękła - mam wrażenie, że na jakimś wyboju w czasie mrozów
~MWCom mwcom@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
stukanie w tylnych dzwiach, zacierające się wycieraczki (podobno to juz zmienili) w modelach przed 2000r mechanizm był skodowski, nie wiem jak jest teraz
~PawelO1
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
linka od klamki wewnętrznej siłownik zamka w klapie bagażnika wkład zamka drzwi pasażera podnośnik szyby drzwi kierowcy
~Owner
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Przez 9 lat od nowości padła tylko dwa razy część oświetlenia panelu środkowego. Nie mogę sobie przypomnieć nic innego.
~Kuba
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
W ciągu 4 lat - sparciała odma, drobne wycieki płynu chłodniczego (głównie przez LPG ale nie tylko), drobne wycieki oleju
~Antoni
Hatchback 2.0 115KM 85kW
drobne usterki typu awaria sterowania pilota zamka centralnego, silnika nadmuchu nie wpływają na niższą ocenę pojazdu.
~ozzyic
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Ocena wynika tylko z problematycznej instalacji gazowej, poza nią wszystko w jak najlepszym porządku, bez przygód
~JaQza
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Raczej dobrze - ale drobne sprawy się zdarzają. Tłumik, słabe pióra wycieraczek Wiązka elektryczna od centralnego zamka przegniła.
~Osa
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
ja mam przebieg niby 190 tys (choć prawdę mówiąc ponad 300 ma jak nic) i caly czas cos tam mu dolega ale nic poważnego
~kudlaty111111
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wymiana elementów eksploatacyjnych typu klocki,tarcze,czujnik temp.silnika,ramię cięgna sprzęgła/pedał ,linka,ramię,sprzęgło/
Skoda Octavia I Hatchback