Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback (481) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 630 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Średnio awaria co 15 000 km .Chodzi tutaj o drobiazgi ale denerwujące np. mechanizm wycieraczek ,przeplywomierz powietrza ,podnośniki szyb itd. wszystko wymieniane po dwa razy.
~marcin
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Brak jakichkolwiek awarii przez 3 lata.Sorry o malo wlos bym zapomnial,dywanik od kierowcy wytarl sie tak ,ze zrobila sie dziura i musialem kupic nowy..to wszystko. :)
~jozio
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
po przekręceniu stacyjki w stan gotowości z pod maski z prawej strony dochodzą dziwne odgłosy jakby pracującej pompy, które wogóle nie ustają nawet po długiej jeżdzie
~zoris@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Mogę ocenić na podstawie poprzedniej Octavii - samochód nie zawiódł w trasie, ale pękła szyba czołowa i uległ uszkodzeniu komputer sterujący silnikiem (przy przebiegu 106000)
~chmielu
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
tata kupil Skode w styczniu 2005r. z przebiegiem 129 tys. km i wymienione zostaly tylko klocki i tarcze w przednich kolach oraz lozysko w prawym przednim kole. Pojazd bezawaryjny.
~Maciek D.
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Raczej niezawodny jeśli chodzi o drobiazgi. Nie potrafię sobie przypomnieć (widocznie musiały to być naprawde drobne drobiazgi :-). Słabe wycieraczki od nowości.
~ Janusz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
uszkodzonia "drobne "immobilaizer,centralny zamek,wycieraczki p. szyby,linki zamków drzwi przednich, łożyska kół przód,odpadające osłony lusterek w ołonach p/słonecznych
~rafau klu@icpnet.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
padł po 3 latach akumulator ( miał pawo) 2 x coś szwankuje włącznik świateł cofania.. wymieniłem łączniki stabilizatora. można powiedzieć że nic sie nie dzieje :)
~krzysztof.malkowski@plusnet.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
2,5 roku 108 tys, gniazdo zapaliniczki, podgrzewanie obu lusterek(wkłady), obie sondy lambda, zatarte dwa razy wycieraczki,przegub wachacza, poduszki amortyzatorów,
~Daniel
Hatchback 1.8 T 180KM 132kW
Regenerowałem zaciski tylne ze względu na nie zapieczony hamulec ręczny nie zawsze odbijał. Zrobiłem to sam koszt gumek i farby do zacisków na allegro.
Skoda Octavia I Hatchback