Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback (509) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 602 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł81
Hatchback 1.6 101KM 74kW
To jakiś żart. Zawieszenie nijakie. Głośno pracuje, komfort można śmiało porównać do poloneza. Własności trakcyjne; uczy pokory, zakręty pokonujemy z prędkością rowerzysty.
~marcin
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jak na taki przebieg i wiek auta to zuzycia w normie.Tylko amortyzatory do wymiany.Troszke twardy i glosny na wybojach lub kocich lbach....ale to nie mercedes :)
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest dobrze, pomimo 170 tyś przebiegu zawieszenie dalej jest świeże. Może mogłoby być bardziej twarde, ale może wynikać to z wysokiego profilu opon tj. 195/65/R15.
~czoperski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Nie jest najgorszy. Prowadzenie w miarę pewne. Zastrzeżenia mam tylko do zakrętów pokonywanych przy dużych prędkościach i nierównej nawieżchni. Mogło by byś odrobine lepiej.
~JANUSZ
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
DOBRZE, BEZ ZASTRZEŻEŃ. SKODY MAJĄ TO DO SIEBIE ŻE ZAWIESZENIA MOŻE TROCHĘ GŁOŚNIEJ PRACUJĄ ALE SIĘ NIE SYPIĄ MOCNO. MAM JUŻ TRZECIĄ SKODE Z RZĘDU TO WIEM COŚ O NICH.
~mikmak19@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
można jedynie pomarudzić o przechyłach... ale to nie wyścigówka a przechyły pojawiające się prz 180/h, to raczej nic strasznego, w końcu to samochód rodzinny, a nie sportowy
~Dżako
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
dziwnie twarde albo mało dopracowane, tłucze się jedyny plus to prostota budowy i niskie koszty wymiany, napewno nie to samo co zawieszenie wielowachaczowe w Audi cz VW
~RAIDEN
Hatchback 1.4 MPI 75KM 55kW
zawieszenie dość komfortowe, ładnie wybiera nierówności i mniejsze doły w nawierzchni, bardzo ładnie trzyma auto na drodze nawet w czasie szybkiego pokonywania łuków
~pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Trawłe zawieszenie, niezniszczalne. Tradycyjnie co 30000 km wymiana gumek stablilizatora. Poza tym raz przeszło gruntowną naprawę tj. amortyzatory, łączniki, ect.
~Sebastian
Hatchback 1.6 75KM 55kW
mam wymienione amorki na eibacha i zaciski fredro tarcza brembo trzyma sie drogi wzorowo i chamowanie sprawia wręcz bulll :] hehe pasy nienadanzaja seryjnie tez było bardzo dobze
Skoda Octavia I Hatchback