Oceny Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW 1996-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW 1996-2010

~tomek
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Samochód posiadam od nowości 2008r. Jest zupełnie bezawaryjny. do tej pory wymieniłem tylko łączniki stabilizatora i silniczek wycieraczek, poza tym tylko rozrząd olej tarcze i klocki. Niestety takich samochodów już nie produkują.
3,5
~piwek
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Nie polecam salonu w Sosnowcu. Dbają o klienta tylko do momentu zapłaty za samochód. Nie informują o dodatkowych kosztach montażu np. dodatkowego wyposażenia. Zaoferowano mi autoalarm w promocji przy zakupie za 350 zl. Zapomnieli dodać, że to było bez montażu. Za zamontowanie chlapaczy policzyli sobie 150 zł, też zapomnieli wspomnieć.
~Mikemed
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Moge smialo polecic to auto wszystkim kierowcom zyczacym sobie niedrogiego w zakupie i utrzymaniu \"konia pociagowego\" z udzwigiem 600 kg, w razie potrzeby zbierajacego sie do \"setki\" w cos kolo 10 s. Bagaznik dla gangsterow- mozna zmiescic porzadny arsenal i jest jeszcze miejsce na zwloki :))) Bardziej pokojowo nastawionym polecam czesciowa zabudowe bagaznika jakims fajnym car audio. Zmiescicie tam naglosnienie na cale osiedle.
4,1
~BoB
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Mimo, że konstrukcja nie najnowsza ale zapewnia nalezyty konfort jazdy i zadowalające osiągi. Duży plus za pojemność bagażnika!!. Jakość wykonania wnętrza tylkko niewiele odstaje pod Vwagenowskiego paska.
~xmariusz
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Doskonały rodzinny samochód, o bardzo niskich kosztach eksploatacji
~danielus7
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Zapewne zostanę przy tej marce samochodu na długie lata. Auto godne polecenia ze względu na cenę oraz komfort. Nie wspomnę o pojemności bagażnika.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
6,7
3,2
~Dudek
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Moim zdaniem poprzednia Octavia była lepsza. Miałem wersję o mocy 90KM, więc była słabsza i miała gorszy dzwięk silnika, ale dużo oszczędniejsza i jakby lepiej wykonana
~smiley
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
za ta cene jest to najlepsze, najlepiej wyposażone auto jaki widzialem.
~JurasJuras
dobre auto dla rodziny 2+1
~LUDŹ
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Z przodu jest ok. Z tylu nie ma rewelki. Tylna szyba jest okropna. (Widoczność)
Skoda Octavia I Hatchback