Ocena kierowcy - Skoda Octavia I Hatchback

Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 2001
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2007 - Oceń swoje auto
Inne : te auto ma naprawde dobre spalanie nie trzeba jeździc małym czyms zeby mało paliło skoda jest wygodna dynamiczna ma ładną sylewtke
silnik pomimo swojego przebiegu pracuje dobrze troche szklanki dokuczaja to takie cykanie
cicha sucha
czesto wymieniam koncówki
dobra
ok
szybko sie nagrzewa niema problemow jak szyby paruja to wiem ze trzeba filtr osuszania powietrza wymienic i tyle no chyba ze zaparował cały i miał do tego prawo :)
miejsca jest dużo z tyłu troszke mniej ale da sie życ
jeżeli ktos jest bardzo wrażliwy to zawieszenie jest słyszalne a i przy 200KM/h jest ok!
zawsze prawie walcze o ekonomie i tak z80% trasy 20% miasto lekka noga 4.5 nic wielkiego jak na te auto znajomey ma VW LUPO i czasami tyle samo pali co skudka na mieście samym ok6 takie minimalne spalanie to miałem 3.7 L niedowiary ale miałem problem z turbina nie chodziła na pełnych obrotach
mysle ze cene ma troche za wysoka awensiske mozna miec za podobne pieniadze chociaż ceny nowych spady troszke
ja te auto mam od nowości przejechałem 400tyś kilometrów i tak naprawdę nie miałem z nim wiekszych problemów myśle tak pod 500 tys powinienem wykręcic bez problemu ale ostatnio coraz mniej jężdze
niema problemu auto polecam dla tych którzy lubia wygodę i chcą miec oszczedne autko jest dynamiczne

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

7,2