Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback Facelifting (45) - Widoczność

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kozik
Hatchback Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Duże okna z względną widocznością. Na zakrętach trzeba migać się ze słupkiem przednim (no ale to cena bezpieczeństwa i sztywności konstrukcji współczesnych aut). Do przodu ciężko nieraz wyczuć koniec maski (oj dużo hałd sniegu gruchłem), do tyłu bida , czujniki cofanie FATALNE czy są czy nie zero różnicy myślałem że są wadliwe ale nie one są kiepskie i to bardzo
~Ver
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Prawy słupek A jak dla mnie ogranicza lekko widoczność ale i tak jest nieźle do tyłu ze względu na udające sedana nadwozie bez rewelacji ale słupki D jakoś mi zbytnio nie utrudniają manewrów przy których pomaga świetna widoczność w lusterkach za co ogromny +
~gabriel
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Bardzo szerokie słupki z przodu mocno ograniczają widoczność - bardzo przeszkadzajądze na rondach, przy dojeździe do przejść dla pieszych, itp. Koszmarna widoczność do tyłu - cofanie jedynie na lusterka i czujniki.
~mateuszp89
Hatchback Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Nie ma się do czego przyczepić. Duży plus za bardzo duże lusterka boczne, które na prawdę mocno poszerzają pole widzenia w tył. Soczewki w lampach na pewno dodają więcej efektywnego światła w nocy.
~Protosi
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Duże lustra zapewniają wzorową wręcz widoczność na boki do tyłu, przez co parkowanie tyłem nie sprawia najmniejszych trudności w połączeniu z czujnikami parkowania. Tu projektanci dali popis - 5/5
~konradinio
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 150KM 110kW
Przednie słupki troszkę przeszkadzają przy skrętach... i to jedyny mankament. Lusterka boczne duże (tylko niewielu kierowców z nich korzysta), widoczność do tyłu ok. wspomagana czujnikami parkowania.
~Mikołaj
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Szczególnie w mieście trzeba uważać na przednie słupki, które powodują, że można nie zauważyć przy skręcie na skrzyżowaniu pieszego na pasach. Ale OK - bezpieczeństwo górą.
~Jeden Raz
Hatchback Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Samochód dziwny. Diesel powinen hałasować, a jest cichy. Natomiast szumy z okolic tylnej osi są nie do zaakceptowania. Jest to najgorszy pod tym względem samochód, jakim jeździłem.
~moskwicz
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Do przodu bardzo dobrze, do tyłu znacznie gorzej. Szyba jest dość mała i mocno pochylona. Szyby boczne z tyłu też dość wysoko, więc dziecko z fotelika nie ma umiarkowaną widoczność.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Hatchback Facelifting
5,8
7,9
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Bardzo duże lusterka, widoczność z tyłu taka sobie ze względu na budowę szyby, w końcu to liftback. Słupki nie za szerokie, nie za wąskie.
Skoda Octavia II Hatchback Facelifting