Ocena kierowcy - Skoda Octavia II Hatchback Facelifting

gabriel, 10 lat temu
Silnik 1.4 TSI 122KM 90kW
Rok produkcji 2011
Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2013 - Oceń swoje auto
Inne : brak awarii, wygoda, niskie spalanie, dobra odsprzedawalność i trzymanie ceny aut używanych
Stosunek: cena - jakość - komfort - funkcjonalność - niezawodność - koszty eksploatacji: zadowalający
Jest dobrze. Przyzwoite osiągi, brak jakichkolwiek problemów. Średnia kultura pracy.
Perfekcyjnie przełączanie biegów. Bardzo elastyczna.
Bardzo dobrze trzyma się drogi, utrzymywanie kierunku jazdy na wprost OK. Mankament: głośne zawieszenie przednie.
Bardzo szerokie słupki z przodu mocno ograniczają widoczność - bardzo przeszkadzajądze na rondach, przy dojeździe do przejść dla pieszych, itp. Koszmarna widoczność do tyłu - cofanie jedynie na lusterka i czujniki.
Poza widocznością opisaną w poprzednim kroku - bez zarzutu. Wszystko na swoim miejscu. Może bez francusko-włoskiego polotu, ale praktycznie i o to właśnie mi chodziło.
posiadam wersję z klimatyzacją manualną. Nie mam zastrzeżeń ani do ogrzewania, ani wentylacji i chłodzenia.
Jest na prawdę dobrze.
Poza słyszalnym zawieszeniem jest dobrze.
Zużycie paliwa niemal na poziomie deklarowanym przez producenta (poza zimą, rzecz jasna). Nie miałem awarii więc nie płaciłem za naprawy. Głównie jeżdżę po Wrocławiu.
zadowalająco
2,5 roku; 46t.km - bezproblemowo