Ocena kierowcy - Skoda Octavia II Hatchback

Pan Piotr, 10 lat temu
Silnik 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Rok produkcji 2010
Skoda Octavia II Hatchback 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2004-2012 - Oceń swoje auto
Skoda jest dobra dla ludzi bez fantazji i tych co lubią wieżyc w slogany niemieckie jest dobre ( jak wiadomo Skoda i VW przegrywają w rankingach nawet z RENAULT ) czy warto to auto kupić, tak ale jako podstawową wersie z silnikiem 1.9 TDI ( dla pracownika ) prywatnie tak dla siebie to koszmarny pojazd nie nadający się ani na miasto nie wspominając o trasie ( wakacje, koszmar klima fatalna i te odgłosy huk, szum, jeszcze raz koszmar dziecko 3x wymiotowało a jezdziło na tej trasie 5 razy ale innym autem ) Materiały wykonczeniowe początkowo wydawały sie jko takie nie spodziewałem się niczego specialnego ale one są tak kiepskie że tego się nie da opisać AUTO JEST DLA MNIE PRZYKŁADEM TANDETY NIE POLECAM . Na koniec dodam auto ma 45 tys km i jest 2010 r a naprawdę nienawidzę go , a miałem 9 szt.
Silnik tylko przeciętny osoby piszące jaka to wspaniala jednostka napędowa albo sciemniają albo skoda to ich pierwszy samochod ( konkureci mniej palą , i są bardziej bezawaryjni a do tego mają super osiągi a skoda NIE )
jak się jedzie całą rodziną auto jest pod sterowne i nad sterowne ( niedopuszczalne w tych latach )
ta cała niby dobra ergonomia ? jest tylko przeciętna n.p GPS ciągle zmusza człowieka do niepatrzenia tam gdzie trzeba \"na drogę \" wszystkie firmy BMW , Renault Ford itp dawno to zrozumiały Skoda NIE
jest kiepsko
kufer i jego niby wymiary , jak wiadomo na testach wyszło że skoda pic nam wciska z tym niby ogromnym kufrem i oszukuje nawet teraz gdy to wszyscy wiedzą że kufer jest nawet nie przecietny!!!!!
TRAGEDIA !!!!!!!!! TRAGEDIA !!!!!!!!!!!
kolejna sciema Skody

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW [l/100km]