Lista ocen Skoda Octavia II Kombi (295)

~quba
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Duże, wygodne, dynamiczne rodzinne auto, ale jeśli ktoś się spodziewa zacięcia sportowego po 1.4 TSI to się zapewne rozczaruje. Do takiej masy polecam 2.0TDI 170KM + wirus ;)
2,5
~Czary mary i do naprawy
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Moim poprzednim autem był Renault i myślałem że to jest zawodne auto, ale przejechałem nim 200tyś km i nic sie nie działo...wymieniłem w nim tylko przepływomierz i dwumase przy 180tyś km.A ja sie pokusiłem o to niby dobre auto ( NIBY )i teraz wstydze się powiedzieć dlaczego prawie wogóle nie jeżdżę moią SKODĄ(czeskim koszmarem), który wkółko naprawiam. Nie wiem co sie dzieje że czesi tak spieprzyli swoje auto. Auto serwisowane i jak sie to...
~antonib@tlen.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Kupując auto dopłaciłem około 3,5 tys za radio AUDIENCE plus SUPER AUDIO...pieniądze wyrzucone w błoto!!! O ile CD gra poprawnie to sekcja tunera FATALNIE!!! Od następnego dnia po zakupie reklamuję radio. Początkowo próbowano coś tam przeprogramowac, później czekałem kilka miesięcy na wymianę. Dopiero po ostrym piśmie wymieniono cały zestaw grający....NO I TO SAMO!!! dżwięk na poziomie radia SAFARII z lat 80 w Polonezie.... Kolejne moje...
3,5
~cuba.cuba@wp.pl
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Skoda jak skoda, dopiero tym modelem dogonili passata b5. Wcześniej jak widziałem środek skody - odrzucało mnie żeby do niej wsiąść. Silnik niestety głośny w porównaniu do HDI nie ma porównania. (Silnik)
~Andrzej
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Trochę głosny, niestety bierze olej (ok. 0,5l na 15 tys. , poprzednia Octavia też brała, ale Astra brała więcej) (Silnik)
3,2
~bzyk
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
W porównaniu OII z O I octavia II wypada słabo wysokie koszty napraw, słaba jakość wykończenia wnętrza i drobne usterki mnie znięchęciły strasznie do tej marki. Skoda wg mnie jest najsłabszym czyt. najgorszym autem z grupy vw
3,6
~JKO
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Pracuje poprawnie, zapala nawet w najwieksze mrozy (parking pod chmurką).Silnik mógłby szybciej sie nagrzewać,ale ogólnie ok. (Silnik)
~wgb
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Na codzien uzytkuje wiekszy samochod klasyfikowany o dwie klasy wyzej, wiec nie jestem facetem, ktory przesiadl sie do octavii z jakiegos tico i sika z wrazenia po jezdzie octavia. Ale mimo to zaskoczylo mnie to autko bardzo pozytywnie. Jesli mialbym kupowac, to raczej octavie II, ale jesli mialbym ograniczony budzet, to to jest dobry wybór. Nigdy nie czulem sie w aucie tak dobrze od samego poczatku, jak w octavce I.
~Smulu
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Wady wymieniłem powyżej. Posiadam wersję Tour jestem pierwszym właścicielem od fabryki. Najgorzej oceniam wyciszenie, najlepiej bezawaryjność. Auto poza tym ma bardzo podatną szybę przednią na zarysowania - nie zdrapujcie szronu - tylko chemia, bo po zimie szyba do wymiany będzie. Bardzo pakowne auto.
~keram
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
To auto dla kogoś, kto nie szuka ekstrawagancji. Duże , wygodne, szybkie
Skoda Octavia II Kombi