Oceny Skoda Octavia II Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW 2005-2012

Skoda Octavia II Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW 2005-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Octavia II Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW 2005-2012

~ewa
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Ważne przy wyborze były cechy: - Dużo miejsca - mąż 2 m wzrostu , 2 dzieci z tyłu, czasami 8 - godzinne trasy do pokonania. Wiekszość marek odpadło na wstępie - Pojemny bagażnik - muszą się zmieścić duże zakupy , rower , duże walizki ( nie na raz ) - chcemy mieć przyjemności : ja : ogrzewane siedzenia i pomoc parkowania, małżonek automatycznę klime i alufelgi - na dłuższe podróze potrzebne różne skrytki w aucie - na soczki ,...
~zawada_a@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Wielka przyjemność z prowadzenia tego auta! Wspaniały, elastyczny i bardzo cichy silnik FSI. Bardzo dużo miejsca z przodu i na tylnej kanapie, nie wspominając o bagażniku! Auto jest bardzo pewne w prowadzeniu, wiem co piszę, bo mam doświadczenie w prowadzeniu aut amerykańskich, a te są pod tym względem beznadziejne.
~morkaniv
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Auto generalnie skrzypi, spasowanie plastików nienajlepsze, łatwo ulegają uszkodzeniom. Bardzo dobry lakier.
~zaduzokawy
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Praktyczny samochód, samochód który jest motoryzacyjnym odzwierciedleniem polaka. Tanio, nudno, spokojnie, ale jak trzeba to można nieźle namieszać.
3,8
~zw
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Samochód zachowuje się jakby miał nie swoje podwozie. Strasznie męczy kręgosłup. Fabryczne opony nie były dobrane do bezwładności zawieszenia i skończyło się to ząbkowaniem.
~Lukasz
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Dobry \"pies pracujący\". Bez większego polotu ale po co nam polot - chcemy niezawodne auto do jazdy na codzień.
~Ireneusz_Gradkowski@waip.com.pl
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Potrzebuję auta rodzinnego - mam. Ogromny bagażnik, niezawodność, komfort jazdy. Potrzebowałem ładnego samochody za nieduże pieniądze - mam. Potrzebowałem konia do roboty - mam. Jestem zadowolony.
3,8
~mati nowy
~Gunio
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Skoda to moje służbowe auto. Codziennie pokonuje od 100 do 300 km, jest ekspoloatowana dość intensywnie. Auto bardzo godne polecenia. Jedynym mankamentem jest jak dla mnie zbyt słaby silnik przy tej masie. (Silnik)
~RR_66
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Jak na ten silnik i masę samochodu jest naprawdę Bardzo dobrze (Silnik)
Skoda Octavia II Kombi