Lista ocen Skoda Octavia III Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW 2013-2015 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~r.
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Jest OK. Schowki duże, łatwo dostępne, bagażnik olbrzymi, ma schowki z boku, pod spodem, można dokupić siatki podtrzymujące bagaż... jedynie schowek na telefon pod panelem wentylacji jest mało użyteczny (ciężko wyjąć telefon który tam się włoży/nie mieści się 5,5' tel. z wpiętą ładowarką) i uchwyt na multimedia który nie mieści nawet starego smartfona 5'... ale miejsca jest pod dostatkiem i wszystko da się zmieścić :) Na plus na pewno...
~filip.technolog
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Troche mało schowków, nie mam gdzie upchnać CB radia. duzy plus za miejsce na butelkę w drzwiach, mały szczegół a cieszy. Wielki minius i cos wbrew filozofi "simply clever" chodzi o pałak do podtrzymania klapy, jest w takim miejscu, ze zasłania wlew do zbiornika od spryskiwaczy!
~Zibenu
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
4 haczyki w bagażniku na siatki to mistrzowskie rozwiązanie, mało samochodów to ma a jest mega przydatne. Będzie mi tego mega brakować w następnym aucie, jeśli tego nie będzie. W drzwiach mieści się większa butelka, 2 uchwyty na kubki z przodu, dwa z tyłu, ogólnie spoko.
~bart_i
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Wszystko jest na swoim miejscu oprócz uchwytu klapy bagażnika. Powinien być wygodniejszy i po obu stronach klapy. Niewygodne fotele z ograniczonym zakresem regulacji. Brak możliwości podniesienia przedniej części siedziska, tak żeby podpierała uda. Męczące w długich podróżach.
~Krzysiek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Nie mam większych zastrzeżeń. Fotele mogłyby być wygodniejsze w tym sensie, że zagłówki są sztywne, a w poprzednim aucie (Peugeot) były regulowane przód - tył. No i trochę nie ma gdzie wcisnąć telefonu. Przydałoby się też drugie gniazdko ładowania.
~spin
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Zasadniczo wszystko jest pod ręką, sterowanie jest proste, konfiguracja również, zupełnie nie działa niestety asystent głosowy. Kieszenie, schowki, haczyki, roleta, ergonomia bagażnika - wszystko na 5.
~grohu
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
niby simply clever, a prosze nalać płynu do spryskiwaczy, przeszkadza drut do potdtrzymania klapy, żenada. duzy bagaznik na plus,
~beton99@wp.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Dla mnie rewelacja. Bogate wyposazenie ELEGANCE i wszystko pod reka.
~Wojti 2
Nie mam uwag.