Lista ocen Skoda Octavia III Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW 2013-2015 (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grohu
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
przez pierwsze 3-4 miesiace miałem problem z parujacą szybą, ponoć mam czujnik który to wykrywa, ale jakoś nie działa, z starych autach po właczeniu klimy para z okna schodziła w maks 10 s, tutaj czekałm 5min! po deszczach i myjni, stoi woda na uszczelce drzwi, także jak sie otiwera drzwi do sie robi mały wodospad ;) ciekawe kiedy korozja wyjdzie.
~Zibenu
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Mam zwykłą manualną klimatyzację, więc ciężko mi ocenić, no jednak co kilkadziesiąt minut trzeba tam delikanie przekręcić pokrętłem bo ciężko utrzymać idealną temperaturę, ale to chyba jak w każdym aucie z manualna klimą.
~Wojti 2
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Czasem zdarza się że układ wentylacji zawiesza się co przejawia się pracą na wysokich obrotach i chłodzeniem do temperatury poniżej zadanej przy pracy automatycznej.
~r.
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Działa dobrze. Do "3 biegu" nadmuchu w ogóle jej nie słychać, sprawuje się po prostu tak jak ma się sprawować.
~bart_i
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Wszystko działa w porządku. Wymiana filtra kabinowego co 60 tys. km to stanowczo za rzadko.
~filip.technolog
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Narazie tylko sprawdzone w okresie zimowym i nie mam zastrzeżeń, wszystko ok, szyby nie paróją itp.
~beton99@wp.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Klima wydajna, ale ogrzewanie mogloby zaczynac grzac szybciej.
~spin
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Ok. Plus za nawiewy w konsoli centralnej na tylną kanapę.
~Marek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Climatronik żyje własnym życiem.
Skoda Octavia III Kombi