Lista ocen Skoda Yeti Minivan (80)

~Krzysio:)
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Skoda yeti to super autko:)na ta chwile niezanienil bym go na zaden inny samochud.4x4 pedzi po sniegu jak po suchym asfalcie:)od kiedy mam to autko to lubie zime i macham sasiadom ktozy nie moga wyjechac.hehe
~zielony
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 170KM 125kW
Bardzo dobry samochód, świetne przyspieszenie, znośne koszty utrzymania, w miarę niskie spalanie. Jedyną wadą jest trochę mały bagażnik.
~borbet1
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Ogólnie fajne autko, bardziej funkcjonalne niż sedan, wygodniejsze i inne niż wszystkie.
~Piotr
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód kupiłem "oczami" - podobała mi się sylwetka, zależało mi na podwyższonym zawieszeniu, bo często jeżdżę po polnych drogach. Z każdym miesiącem uzykowania bylem z zakupu coraz bardziej zadowolony. Doceniam zwłaszcza wysoką jakość wykonania wnętrza - miękkie plastiki, żadnego skrzypienia. Choc auto ma napęd tylko na przednia oś, to wysokie zawieszenie daje mu dobre właściwości terenowe w tym zakresie, w jakim ich potrzebuje -...
~dan
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
oceniam auto a nie porównuję do innych marek czy klas samochodów. jest to poprawnie skonstruowany samochód o odbiegającej od innych marek stylistyce bryły pojazdu. Wnętrze jak najbardziej przyjazne kierowcy.
~rafxen
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Stały wysoki moment obrotowy (200 Nm)w szerokim zakresie obrotów powoduje że auto całkiem sprawnie się porusza przy okazji dość delikatnie obchodzi się z naszym słuchem. (Silnik)
~profimarket.pl
Minivan 1.8 TSI 4x4 160KM 118kW
Niestety ale prawie od samego początku (nowe auto salonowe) \"skrzypią\" uszczelki we wszystkich drzwiach oraz w dachu panoramicznym. Będąc w serwisach zauważyłem klientów nowych aut SKODA będących tam z tym samym problemem. Mój znajomy ma SKODA Octavia i także słychać podczas jazdy wszystkie uszczelki. Przy dobrym wyciszeniu auta jest to bardzo poważnie dokuczliwe. Najgorsze jest to, że producent nie uznaje tej poważnej usterki i niestety... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Jacek666
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Nierówna praca zimnego silnika na biegu jałowym a właściwie to (mocne narywanie) (Silnik)
~slawkoks
Minivan 2.0 TDI CR DPF 110KM 81kW
Niektórzy mówią, że na zewnątrz trochę go słychać. Ale to najmniej cenna uwaga! (Silnik)
Dziennik kosztów dla Skoda Yeti Minivan
6,9
7,2
3,8
~zek
Minivan 1.8 TSI 4x4 160KM 118kW
W porównaniu z Superbem z DSG (7) mnijesza dynamika i większe spalanie. Może jeszcze nie jest dotarty - nie przekraczam 3 tys. obrotów (Silnik)
Skoda Yeti Minivan