Lista ocen Ssangyong Actyon (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ossowski DESIGN
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Podobno, czego pomimo sprawdzenia osobiście - nie odczułem, konkurencja ma więcej miejsca... hmmm. Nie jestem wielki - mam 180 cm i jak dla mnie zarówno po stronie kierowcy jak i pasażera oraz z tyłu miejsca jest wyostrzając.
~luk-j-no
Pick Up 2.0 Xdi 141KM 104kW
Mam 171 cm wzrostu więc mieszczę się wszędzie... Z przodu jest OK ale jest to 5 osobowy pickup więc pasażerowie z tyłu maja mało miejsca na nogi ale za to na pace mogę bardzo dużo załadować :)
~peter
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
mam 192 cm wzrostu i specjalnie nie mam naco nażekać podobnie z miejscem na tyle ,regulowane automatycznie siedzenia z przodu to bardzo dobry pomysł byłby ideał jeśli miały by pamięć
~Grzesiek
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Mam 183 cm i mam bardzo dużo miejsca na nogi i można się wygodnie rozsiąść,w trasie nie męczy pełen odpoczynek.Wygodny tył(da się tam robić różne rzeczy:) ).
~Rav
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
w zupełności szeroko i długo z przodu. wyższy kierowca będzie narzekał na ostrą krawędź zabudowy wbijającą się podczas jazdy w prawą nogę na wysokości łydki.
~Krzysiek M
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Jak na pickupa bardzo dobrze podróżuje się pasażerom (opinie moich towarzyszy). Auto bardzo komfortowe.
~Marian
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Wszystko pod ręką , przytulnie i miło jak w mercedesie za 200 patoli.
~Gośka
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu kabiny, odrobinę za mały bagażnik.
~Mairusz z Krakowa
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Jest miejsca w samochodzie jak na taki crosower.
Dziennik kosztów dla Ssangyong Actyon
13,3
~a
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
W poprzednich pseudo terenówkach było nieco więcej miejsca.