Lista ocen Ssangyong Actyon (27) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robertlb22
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Do przebiegu 100 000km nie było wiekszych problemów! Ale nie polecam tego auta! Przede wszystkim servis z jakim miałem doczynienia do d..y. Cos nie tak z rolkami czy napinaczem od paska. Popiskuje! Nadmieniam ze za jakies 20 000 ostatnich km to juz drugi pasek i jakas rolka. Ojciec troche jezdzi po lekkim terenie, wiec moze to dlatego sie pierdzieli. Ale to w koncu miał bys samochód terenowy!!!
~Marcin
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Silnik bezawaryjny nawet jeżeli zalałem paliwo niskiej jakości to woda jest wyłapywana na filtrze i dostaje komunikat na desce.Nigdy nie nastąpiła awaria silnika , trzeba tylko pamiętać że pasek nie lubi wilgoci i czasami piszczy. To silnik Merce wię nie ma co się psuć.
~Gośka
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Bardzo sprawne przy wyprzedzaniu,energiczne i zrywne,choć ważące 2.000kg.Choć przejechałam tym autem ponad 60.000km prócz obowiązkowej wymiany oleju i płynów eksploatacyjnych nic mu nie doskwiera.
~Mairusz z Krakowa
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Od nowości silnik nie sprawiał problemów, w silnik leję olej Mobil Super 2000 i śmiga bezproblemowo, nawet w zimie na dworze odpala od strzała.
~Adrian
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Zalewany na drogich i tanich stacjach i jeszcze nie padł w trasie czy zimą.Na plus jest elektroniczny filtr paliwa który sam zatrzymuje wodę z układu.
~Budex
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Silnik bezawaryjny, co roku wymiana olejów i filtrów.Od nowości nie wymieniałem płynu hamulcowego i chłodnicy ale nadal spełniają normy.
~ maras_as@gazeta,pl
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Filtr paliwa 500,00 Rozbój w biały dzień . Przegląd miał kosztować . max 1200 A kosztuje 2000 ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Amg
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Silnik jaka na te kilka miesięcy sprawuje się OK, nawet pomimo mrozów zapalał bezproblemowo biorąc pod uwagę firmowy akumulator.
~morsiu
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
problemy z mocą, w czasie przyspieszenie nagle tracił moc. Kilka razy w naprawie z powodu braku umiejętności usunięcia usterki
~luk-j-no
Pick Up 2.0 Xdi 141KM 104kW
bardzo dobry silnik diesla, niestety jak dla mnie 141 KM to troszkę za mało jak na 2t autko, ale planuje montaż CHIPA...