Lista ocen Ssangyong Actyon (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rav
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
jakość plastikowych elementów poniżej krytyki pasażer dotykający kolanami tyłu przednich foteli narobił rys samymi spodniami a te siateczki ala coś do trzymania.. dajcie spokój w salonie dopóki nikt go nie dotknął ok. ale po 120000 km wyślizgany zadrapany od samego czyszczenia a uważam że dbam o niego. lakier miękki od samego patrzenia robią się rysy. kierownica jakby pies pogryzł poobdzierana.
~Krzysztof
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
jakość do ceny - po prostu rewelacja - dla zainteresowanych - kształt dyskusyjny - ale w realu wygląda o niebo lepiej - sam byłem zaskoczony przy pierwszej wizycie u kupującego. Wiem że ludziska gadają że nie ładny, jak Indianie zobaczyli samolot też uciekali ze strachu.Pozdrawiam.
~Kaba
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Nic się nie zepsuło przez 50 tyś km a auto nie ma lekko. pancerny samochód. polecam każdemu nawet na co dzień jeśli nie przestraszy się wielkości auta. Nawet w miejscach uszkodzenia lakieru nie koroduje.
~Gośka
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Jakością spokojnie moze konkurować z Mercedesem ML i BMWX6 choć w terenie Ssang Yong jest znacznie bardziej sprawny.Cena OK.
~luk-j-no
Pick Up 2.0 Xdi 141KM 104kW
za takie pieniądze nie kupisz takiej fajnej terenówki z tak młodego rocznika dla mnie BARDZO BARDZO FAJNE AUTO
~Ossowski DESIGN
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Polecam dla aktywnych ludzi, mieszkających poza miastem i potrzebujących auto do pracy i nie tylko - dobry zakup! Ossowski DESIGN
~Mairusz z Krakowa
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
polecam każdemu, ceny używanych są niskie a samochody bezawaryjny.
~Radek
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
To chyba najmocniejsza strona Ssangyonga
~morsiu
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
auto nie warte tych pieniędzy cena wygórowana.
~peter
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
baaaaaardzo dobra relacja kosi konkurentów w przedbiegach