Lista ocen Ssangyong Actyon (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luk-j-no
Pick Up 2.0 Xdi 141KM 104kW
siedzę wysoko, lusterka są duże więc wszystko widzę no chyba ze małe autka które chowają się zaraz za mną. Parkowanie tyłem było by problemowe ale od tego są akustyczne czujniki cofania REWELACJA!!!
~peter
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
do przodu i na boki idealnie widoczność przez tylną szybę trochę gorzej ale w czasie jazdy to nie przeszkadza a przy parkowaniu czujniki załatwiają cały problem więc ok
~Marcin
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Małe ale do tylnej szyby ale jest możliwość zamontowania do radia kamerki cofania koszt około 150 zł, zastanawiałem sie ale nie kupiłem.
~Robertlb22
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
to w koncu to pick-up! napewno nie jest to auto miejkie! Trzeba miec umiejetnosci ponadprzecietne zeby poruszac sie nim po miejskich parkingach!
~Grzesiek
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Bardzo dobra, przód bardzo dobra,boki nadrabiają duże lusterka,tył gorzej ale czajniki załatwiają sprawę(naprawdę pomocne).
~Mariusz
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Drobne zastrzeżenia do tylnej szyby wysoko mocowana ale nikomu jeszcze nie zrobiłem szkody.
~Gośka
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Auto duże,wysokie a widoczność jak w ciężarówce,podczas parkowania,problemów tyle co z zaparkowaniem roweru.
~Radek
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Bardzo dobra, duże lusterka, zaczyna byc gorzej po zamontowaniu hard topa ale coś za coś
~Marcin
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Może tylna szyba ogranicza widoczność, ale zamontowałem kamerkę z tyłu do radia i OK
Dziennik kosztów dla Ssangyong Actyon
13,3
~Budex
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Może do tyłu ograniczona wysoką szybą ale kamerka spełnia się.