Oceny Subaru Impreza I Kombi

Najnowsze oceny Subaru Impreza I Kombi

4,1
~kuba_tenerowicz
Kombi 2.0 16V 125KM 92kW
Świetny napęd, pancerny silnik o świetnej elastyczności jak na benzynę bez turbo. Bezawaryjność na poziomie czołgu i..... dużo rdzy. 20 lat eksploatacji i jazda po drogach sypanych solą wymagają co najmniej kilku remontów blacharskich w ciągu życia tego auta. Jeśli chodzi o mechaniczne aspekty to wystarczy dbać o podstawowy serwis. Samochód świetnie zaprojektowany od strony mechanicznej. Wszystko co ma się zepsuć daje o sobie znać minimum...
3,7
~ms
Kombi 2.0 4WD 115KM 85kW
Samochód ogólnie przeciętny gdyby nie słynny napęd na cztery buty. Silnik fajnie pracuje, przy głośnym wydechu wydaje z siebie przyjemne dźwięki, co jednak na dalszą trasę potrafi być uciążliwe. Po układzie napędowym spodziewałem się czegoś więcej, tymczasem auto na śniegu i ciasnych mokrych zakrętach jest bardzo podsterowne a próba wyprowadzenia go gazem kończy się w większości tylko pogłębieniem zjawiska. Do 1997 roku napędy trwałe, po 1999...
3,8
~mubaraksubarak
Kombi 2.0 16V 125KM 92kW
Bardzo trwałe zawieszenie, b. dobry silnik(choć osprzęt już bywa do wymiany, a nie jest najtańszy), napęd rewelacyjny ale uwaga na ewentualne uszkodzenia spowodowane złą eksploatacją. Najsłabsza jak to u japońca blacharka(do tego stopnia ,że wypadają dziury do wnętrza pojazdu-miejsca mocowań tylnych amortyzatorów).Wnętrze surowe ale w miarę trwałe, fotele raczej solidne.
~Pawlo
Kombi 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Na dość duży przebieg auto nie wymaga żadnych napraw. Mój egzemplarz ma jedną wadę pożera olej i to dużo. Jeździ tylko na lpg nawet zimą. Drobna korozja też jest ale nie ma tragedii, widać że kiedyś ktoś już przy nim rzeźbił. Zalety to super rozłożenie napędu. Moc jak ciągniesz na obrotach to nawet idzie. Spalanie: Pb- średnio ok 12 L Lpg: normalna jazda praktycznie trasa 11 L do 120 km/h, 16 L to przy zabawie na szutrach. :)
~mikhohensee@gmail.com
Kombi 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Kupiłem do pracy i katowałem w różnych warunkach.Najlepszy i najtrwalszy samochód jakim jeździłem. Na polnych drogach i w błocie bez porównania z innymi osobówkami. W ciężki teren polecam Uaza. W trasie bez zarzutów. Cała Europa zjechana bez jednej usterki.
~burat@wp.pl
Kombi 2.0 16V 125KM 92kW
Bardzo dobre auto,jeśli chodzi o przeniesienie napędu, szczególnie zimą robi duże wrażenie, jeśli komuś nie przeszkadza typowo japońskie wnętrze,czyli ergonomia do bólu, to na prawdę polecam.Co do spalania to jestem pozytywnie zaskoczony, średnio koło 10l/100km przy stałym napędzie na 4 koła sadzę ze nie jest jakąś tragedią,zresztą można zawsze założyć gaz, który silniki boxera znoszą bardzo dobrze.
Dziennik kosztów dla Subaru Impreza I Kombi
12,4
12,5
3,5
~ceglarekw@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 4WD 90KM 66kW
auto dla emerytów z tym silnikiem, ceniących niezawodność i prestiż marki; finezja charakterystyczna dla "japońców"; silnik troche jak diesel - dobry moment obrotowy od 1,5 tys. obr! fantastyczna elastyczność, cichy. Mała zwrotność!! ogólnie - auto niezłe, ale słaby silnik, nie pasuje do obrazu Subaru.
~Andrzej
Kombi 2.0 4WD 115KM 85kW
Bardzo dobre auto. Jeśli egzemplarz jest w bardzo dobrym stanie to za 15k PLN z nową instalacją LPG mamy auto, którym się po prostu chce jeździć.
~Ernest
Kombi 2.0 4WD 115KM 85kW
Takiego auta szukałem , napęd 4x4 i silnik boxser dla tego zestawu kupuje się subaru , a do tego niezawodne i świetnie trzyma się drogi.
~bw12@op.pl
Kombi 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Super samochód, dobrze się jeździ, przyjemnie i niezawodnie.
Subaru Impreza I Kombi